Звіт вихователя Войтенко Катерини Феодосіївни «Грані творчості в калейдоскопі ліцейського життя»Скачати 41,56 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації10.04.2019
Розмір41,56 Kb.
ТипЗвіт
  1   2   3   4   5   6   7
Творчий звіт

вихователя Войтенко Катерини Феодосіївни

«Грані творчості в калейдоскопі ліцейського життя»

Наприкінці ХХ-початку ХХI століття українське суспільство увійшло до смуги складних та суперечливих трансформацій, які охоплюють економічні, соціально-політичні, духовно-моральні підвалини соціального життя.

Кризові явища впливають значною мірою на стан та ефективність формування громадянина та патріота, оскільки людина завжди формується в певних соціальних умовах.Отже,перед педагогами та вихователями стоїть важливе завдання - урахування наявних у суспільстві кризових явищ в організації виховної роботи на сучасному етапі розвитку держави.Все це підтверджує необхідність насичення громадянськими цінностями змісту освітньої системи, бо рівень громадянськості сьогодні стає важливим критерієм визначення цивилізованості суспільства та відіграє основну роль у становленні державності.

Працюючи вихователем ліцею-інтернату спортивного профілю, що має свою специфіку та структуру, намагаюся використати всі можливості освітнього простору нашого закладу для створення комфортних умов, що сприятимуть всебічному розвитку кожного вихованця, підтримці, максимальному розкриттю всіх його здібностей і талантів.

Педагогічна діяльність – це особливий, багатогранний і багатоплановий вид діяльності, пов'язаний з навчанням та виховнням.

Ліцейське життя - багатогранний калейдоскоп.Гармонія граней дає гармонію досконалості. Як в калейдоскопі не буде краси малюнку без хоча б однієї грані, так і в ліцейському житті важлива кожна деталь творчого освітнього процесу.

Саме тому, свій творчий звіт, хочу представити у вигляді граней калейдоскопу.

Візитівка

Войтенко Катерина Феодосіївна.

Дата народження: 08.12.1963 р.

В 1987 році закінчила Вітебський індустріально-педагогічний технікум

Спеціальність: технік-технолог, майстер виробничого навчання .

Стаж роботи: 37 років

Педагогічний стаж: 22 роки

З серпня 1998 року працюю в Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту на посаді вихователя

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

У 2016 рокі пройшла курси підвищення кваліфікації вихователів шкіл-інтернатів (гуртожитків).Захистила випускну роботу «Методичні матеріали проведення виховної години на тему «Кличе Зелена неділя» .

За підсумками 2016/2017 навчального року здобула перемогу в номінації «Найкращий вихователь- 2016 року» та отримала Подяку Міністерства освіти і науки України.
Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Звіт методичної комісії природничо-математичних дисциплін за 2015-2018 н р
2018 -> Ультури літопис дисертаційних робіт Харківської державної академії фізичної культури До 40-річчя заснування академії та 100-річчя нан україни харків 2018
2018 -> Теорії кооперації та інтеграції
2018 -> Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг"
2018 -> Укладач: Бережна Марія Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Рецензенти
2018 -> Національна академія внутрішніх справ україни
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка