Звіт про оздоровлення дітей Кривоозерського району в оздоровчих таборахСкачати 55,88 Kb.
Дата конвертації27.01.2020
Розмір55,88 Kb.
ТипЗвіт


Звіт про оздоровлення дітей Кривоозерського району в оздоровчих таборах
З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, особливо дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в Кривоооозерському районі рішенням районної ради від 22 березня 2019 року № 10, затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей Кривоозерського району на 2019-2023 роки, прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2019 року № 50-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2019 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Кривоозерського району на 2019-2023 роки».

Згідно затверджених заходів здійснюється своєчасна і в повному обсязі підготовка для проведення відпочинку та оздоровлення дітей Кривоозерського району. Районною комісією з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в дитячих закладах змістовного відпочинку району згідно графіка здійснено об’їзд закладів освіти району. Проведено лабораторне дослідження води в кожному закладі освіти.

Всі заклади загальної середньої освіти отримали акти приймання дитячого мовного табору змістовного відпочинку з денним перебуванням дітей та огляду будівель, згідно яких розроблені пропозиції і надані рекомендації. Внесено зміни до Статутів (згідно яких мовні табори змістовного відпочинку працювали 6 годин протягом 14 днів, з 01 червня по 14 червня 2019 року), затверджено плани роботи, режим роботи, штатний розпис, списки працівників та списки дітей.

У мовних таборах штатним розписом передбачено одиницю медичного працівника, який є при всіх закладах загальної середньої освіти району.

З 1 по 14 червня поточного року при закладах загальної середньої освіти працювали 19 мовних таборів змістовного відпочинку з денним перебуванням дітей, в яких охоплено змістовним відпочинком 761 вихованця, що становить 38% від загальної кількості учнівської молоді яка підлягає оздоровленню, із них 23 дитини-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, 12 дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції та 377 дітей з малозабезпечених сімей.

На харчування 412 дітей місцевого бюджету використано 146 173 грн. з розрахунку 100 % оплати за харчування.

Батьківська плата та спонсорські кошти склали 115 117 грн. для 349 дітей шкільного віку.

Найбільше залучено коштів для проведення змістовного відпочинку дітей у Великомечетнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів (19 756 грн.) та Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (17 338 грн.).

Всього на організацію змістовного відпочинку учнівської молоді у мовних таборах при закладах освіти району використано 261 290 грн., що на 64 374 грн. менше ніж влітку 2018 року. Середня собівартість дітодня становила 25,8 грн. тоді як у минулому році цей показник склав 30,02 грн.

Найвища собівартість дітодня була у Великомечетнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів (34,9 грн.) та Кривоозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 (30,6 грн.), а найнижча – у Гойдаївському НВК (23,6 грн.).

Основною діяльністю мовних таборів є вивчення іноземних мов у відмінній від шкільного стилю викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати в інших областях особистої діяльності, за допомогою конкурсів малюнку, змагань, вікторин, традицій, пісень, короткометражних мультфільмів, театралізованих заходів «Стежками англійських казок», поезій та ігор на основі використання тематик ситуативного спілкування: «Я і мої друзі», «Стиль життя», «Традиції США, Великобританії та України», «Хобі», «Здорове харчування» та сприяння самостійній підготовці підростаючого покоління.

Робота мовних таборів з денним перебуванням дітей було спланована за тематичними днями: «День знайомства», «День дружби», «День природи», «День творчості», «День робінзонів», «День казки», «День табору». Завдяки тому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення німецької мови, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію. Найбільш результативними були форми роботи: студія творчості «Колобок» німецькою мовою, проекти «Ми і вони (Україна і Німеччина), фестиваль талантів «Хвилина слави», конкурсно-розважальна програма «Пошук талантів», конкурс «Дивовижні зачіски», вікторина «Вгадай мелодію», свято печеної картоплі, парад героїв німецьких казок, гра «Робінзонада».

Особливу увагу приділяли патріотичному вихованню, національній самоусвідомленню, символам та традиціям України, вшануванню пам’яті героїв, що загинули за рідний край.

В ході роботи мовних таборів учні відвідали Кривоозерський народний краєзнавчий музей, центральну районну бібліотеку, відділення «ПриватБанку», центральну районну лікарню, здійснили прогулянки до лісу на поля, знайомились із роботою сільськогосподарських товариств, ферм, побували на харчосмаковій фабриці. Вихованці мовного табору «Kamille» Великомечетнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та «Скарб-Rainbow» Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відвідали музей ракетних військ (с. Побузьке), конеферму в с.Чаусове, музей партизанської слави (с.Кримка, Первомайського району), вихованці мовного табору «SOMMERTAG» Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали національний парк «Софіївка» Черкаської області.

Випадків порушення правил утримання пришкільних таборів відпочинку щодо охорони життя та здоров’я дітей чи дитячого травматизму не було. У закладах створені умови та є у наявності вся документація по безпечному перебуванню дітей у пришкільних таборах відпочинку.

Дошкільні навчальні заклади у літній період частково перейшли на роботу у санаторному режимі з урахуванням збільшення часу щодо проведення оздоровчих процедур, перебування дітей на свіжому повітрі, денного відпочинку, однак збільшення видатків на харчування не було здійснено у зв'язку із браком коштів сільських рад.

Протягом І півріччя 2019 року 3 дитини з інвалідністю пройшли реабілітацію в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» та 2 дітям надано направлення на проходження реабілітації в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія», 1 мати написала заяву для проходження курсу реабілітації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» в центрі фізичної реабілітації «Крок за кроком» м. Київ. Протягом І півріччя 2019 року 3 дитини з інвалідністю пройшли реабілітацію в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» та 2 дітям надано направлення на проходження реабілітації в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» на обліку в управлінні перебуває 8 дітей з ДЦП, батькам дітей надіслано інформаційні листи щодо можливості проходження реабілітації та додатково в телефонному режимі особисто кожній матері дитини надано роз’яснення щодо можливості проходження курсу реабілітації. Відповідно до проведеної роботи 2 матері дітей з ДЦП написали заяви на 2019 рік для проходження курсу реабілітації в центрі фізичної реабілітації «Крок за кроком» м. Київ та до центру реабілітації дитини «Вікторія» м. Бориспіль Київської обл., 3 - відмовились від проходження реабілітації за сімейними обставинами, 3 батьків ще обирають реабілітаційну установу.З початку року, станом на 25 червня 2019 року, 13 дітей пільгових категорій оздоровилося в ДП УДЦ «Молода гвардія» (7 дітей) та ДПУ МДЦ «Артек» (6 дітей).Каталог: dataset
dataset -> Зареєстровано
dataset -> Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
dataset -> Про затвердження змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради Запорізької області, затвердженого рішенням vі сесії Оріхівської міської ради від 23 листопада 2017 року №76
dataset -> Розпорядження голови обласної державної адміністрації 06 лютого 2019 року №55 Положення про Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
dataset -> Ззатверджую
dataset -> Положення про методичну роботу в днз «Меденицький професійний ліцей» Загальні положення
dataset -> Сумська обласна державна адміністрація
dataset -> Електронна пошта держмитслужби україни
dataset -> Заступнику голови обласної


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка