Звіт про діяльність керівника днз №86Сторінка1/27
Дата конвертації27.12.2018
Розмір2,21 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27

Звіт про діяльність керівника ДНЗ №86

(звітування перед громадськістю)за 2014-2015навчальний рік.

Завідувач ДНЗ №86 Зельман С.М.
Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №86 компенсуючого типу

для дітей з вадами зору, що знаходиться за адресою :

м.Львів, вул..Садова 20, тел.292-06-84

Заснований заклад у 1960 році. В 1961 році був відкритий і переданий на баланс міського відділу освіти. Згідно наказу № 773 від 13.10.1977 р. по Залізничному відділу народної освіти був переіменований і реорганізований в дошкільну установу для дітей з порушенням зору.

На сьогоднішній день в ДНЗ функціонує 4 групи для дітей з вадами зору із слідуючим режимом роботи:

І молодша гр.. (ясельна) - 8.30 - 17.30 - 9 год.

ІІ молодша гр.. - 8.00 - 18.30 – 12 год.

Середня гр.. - 8.00 - 20.00 - 10.5 год.

Старша гр.. - 8.00 - 18.30 - 10.5 год.
З вересня місяця 2014р. ІІ молодша група буде з режимом 12 годин,

тобто з 8.00 -20.00

Наповнюваність груп, згідно норм - 10 дітей ( Наказ МОНУ МОЗУ від 23.03.2006 р. № 240/165

Прийом до ДНЗ № 86 здійснюється завідувачем закладу впродовж календарного року на підставі направлення лікаря-окуліста.Заповнюється спеціальний протокол (карта стану здоров’я),паралельно проводиться диспансерний облік дитини на підставі висновку ЛМПМПК, що знаходиться за адресою: м.Львів, вул..Костюшка 2, а також скерування відділу освіту Залізничної райадміністрації. Паралельно в медичний зошит потрібно : медична довідка від сімейного лікаря чи педіатра, довідка про стан здоров’я дитини та епідеміологічне оточення; довідка про щеплення, свідоцтво про народження, аналізи калу, крові, сечі,3 шкребки на ентеробіоз та заява батьків.

До ДНЗ № 86 зараховуються діти із вадами зору, що мають такі діагнози: амбліопія середнього та високого ступеня, функціональним порушенням зору та косоокістю (збіжна та розбіжна), діти з гостротою зору до 0,4 з оптимальною оптичною корекцією на кращому оці – з 2-х років.

Для дітей з вадами зору тривалість перебування у ДНЗ – від зарахування у ДНЗ –до початку шкільного навчання; для дітей з косоокістю та амбліопією - 1 рік. В разі необхідності цей термін може бути продовжений на певний термін, згідно висновку лікаря окуліста та ЛМПМПК міської та скерування відділу освіти Залізничного району.

Не підлягають зарахуванню до ДНЗ діти з помірною,тяжкою та глибокою розумовою відсталістю; порушенням емоційно-вольової сфери органічного походження; з порушенням опорно-рухового апарату,що не дає самостійно пересуватись і обслуговувати себе.

Педагогічний колектив ДНЗ працював за програмою «Українське дошкілля» та програмою «Впевнений старт» на основі тематичного планування.


Весь навчально-виховний процес забезпечують такі кадри: 8 вихователів, вихователь-методист, вчитель-логопед, практичний психолог, музичний керівник, старша медична сестра, медична сестра-ортоптистка, лікар-окуліст та педіатр.

Функціонує офтальмологічний кабінет, де проводиться корекційно-лікувальна робота з дітьми, згідно назначень лікаря-окуліста. Назначення виконує медична сестра-ортоптистка, в групах вихователі згідно Листка Здоров’я проводять відповідну корекційну роботу.

Для проведення навчально-виховної роботи та лікувально-профілактичної створені оптимальні умови та задовільна матеріально-технічна база. Діти займаються згідно назначень лікаря-окуліста на таких апаратах : синоптофорі, КЕМі, хейроскопі, придбана комп’ютерна програма для лікування амбліопії, косоокості. Є комп’ютерна програма і для логопеда : «Світ звуків», «Жива мова».

Вся робота спланована і підпорядкована корекції зору та закріпленню результатів. Це досягається тісною співпрацею медичного, педагогічного персоналу та батьків. Всі діти йдуть в загальноосвітні школи. Керує всією навчально-виховною роботою методист Фуц М.А. –грамотна, компетентна, вимоглива, працьовита людина.

В ДНЗ працює творча група – керівником в цьому році була практичний психолог Кузьма І.С. Творча група працює над пошуком нових форм роботи, ідей, дидактичного матеріалу, авторських розробок і впровадженням їх в життя ДНЗ. На районних конкурсах зайняли призові місця.

Вихователями виготовлено багато різноманітного дидактичного матеріалу, корекційного, наочного та роздаткового. Весь матеріал систематизований по всіх розділах програми,згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти України.

Групи впорядковані, естетично оформлені. Колектив дружний, працьовитий, атмосфера в колективі –наближена до домашньої, затишна. Я завжди знаходжу розуміння, відчуваю їх підтримку. Сьогодні я дякую всьому колективу за тісну співпрацю.

ДНЗ співпрацює з НРЦ «Левеня», а саме різноманітні семінари, курсова перепідготовка, методоб’єднання, де наші педпрацівники є активними учасниками.

Навчально-виховна робота проводиться згідно режиму роботи та вимог Програми «Українське дошкілля» Базового компоненту дошкільної освіти України. З вересня 2015 року впроваджується Програма «Впевнений старт».

Систематично проводяться заняття з усіх розділів програми, а також розваги, святкові ранки. Діти мають задовільний обсяг знань, про що говорить моніторинг досягнень дітей дошкільного віку, який проводить методист Фуц М.А. спільно з вихователями тричі на рік та практичний психолог Кузьма І.С. На належному рівні проходять святкові ранки, розваги. Кожен із вас мав можливість бути присутнім на цих ранках і навіть брати участь. Я хочу подякувати всім батькам за ті чудові, яскраві костюми, які ви придбали дітям на ранки. Вони естетичні, гарні святкові, а що найважливіше – це те, що діти щасливі,задоволені тим.

Наші діти дуже люблять святкові ранки,бо це свято для них. Музичний керівник Мартинів Світлана Романівна розробляє цікаві, весь час оновлені сценарії. Це дуже творчий працівник.

Я розумію, що в силу вашої зайнятості, вам,батькам, завжди бракує часу вдома приділити час для розваг вашій дитині, а тому в ДНЗ педагогічні працівники роблять усе, щоб вашим дітям було комфортно, затишно. Щоб вони з радістю йшли в ДНЗ.

А тепер –основне – корекційно-лікувальна робота. В кожній групі є так звані «Листи здоров’я», де після обстеження лікарем-окулістом є записані рекомендації, які є обов’язковими для виконання вихователем. Це одна робота. Наступна –в кабінеті лікаря. Медична сестра-ортоптистка Станицька Ірина Ігорівна виконує призначення лікаря. Діти працюють на апаратах, перебирають кольоровий дрібний матеріал, а також на комп’ютері з програмою, призначеною для лікування амбліопії і косоокості. Ця програма коштувала 1950 гривень. Програму допоміг придбати відділ освіти Залізничної рай адміністрації.

Лікар-окуліст Лісевич Г.Р. працює у п’ятницю кожного тижня, робить призначення, перевіряє зір. Тому зауваження для батьків, коли ви приводите дитину пізніше – це означає, що корекція в групі і кабінеті пропущена. Медична сестра бере дитину в кабінет, але це порушує режим і всю роботу вихователям. Прохання до батьків - не порушувати режим роботи, вчасно приводити дітей. Дотримуйтеся вказівок лікаря і тому буде результат позитивний.

Важливу роль в лікуванні відіграє харчування. Харчування проводиться згідно 10-денного меню, завіреного лікарем СЕС. Меню розроблено на зимово-весняний та літньо-осінній періоди. Ми з старшою медсестрою переглянули меню та внесли зміни чим покращили його (кожної п’ятниці –випічка).Раз на рік СЕС проводить контрольний забір калорійності. Відхилень не було.

Продукти отримуємо від постачальників, що виграли тендер. Усі продукти привозять згідно сертифікату якості. Продукти свіжі, доставляються транспортом постачальника. Неякісні продукти або продукти без сертифіката якості не приймаються.

Меню пише старша медсестра Баранюк Х.Г. вона і контролює якість продуктів,їх термін виготовлення, зберігання, товарне сусідство в холодильнику. На кухні – 2 холодильники (для молочних і м’ясних продуктів).

Страви готуються лише на день, згідно меню. Ведеться бракераж сирої і готової продукції. В холодильнику зберігаються добові проби. Меню підписується завідувачем ДНЗ і витяг –розкладка виставлений для батьків з вказаною вартістю на 1 день. Вартість харчування з лютого 2015 р. була :

12.90 – ясельна група

19.74 – садочкові групи

В літні місяці : червень, серпень – збільшено на 10% відповідно за рахунок овочів, фруктів, соків. Липень місяць заклад працював без харчування з режимом роботи 4 год. 8.30-12.30

На кожну страву є технологічна карта. Цього року в липні місяці було відремонтовано частину даху в кількості 320 кв.м., з них 120 кв.м за бюджетні кошти, а 200 кв.м. за роботу майстрів та єврорубероїд за рахунок батьків, а це вартість 9.500 грн.

В травні було завезено свіжий пісок. Зроблено протягом 2015-2016 н.р. капітальний ремонт 2-х спалень із встановленням кабінетів логопеда та практичного психолога.Частково будівельні матеріали на 20 тис. гривень були проплачені з бюджету, а частково за кошти батьків – робота 12тис.500.

Ми з вами маємо можливість спостерігати, що кожного року відбуваються зміни на краще. Але це за рахунок батьків та громадськості та частина допомоги з бюджету. Звичайно, ми розуміємо скрутну ситуацію в країні, тяжкий економічний стан країни, тому щиро дякуємо за розуміння, підтримку та усіляку допомогу.

Була зроблена побілка стелі в музичному кабінеті та роздягальні середньої групи.

Я ще раз хочу щиро Вам подякувати за вашу допомогу,за розуміння.

Садок змінився, стало затишно, естетично, комфортно, а від цього краще дітям. Тому що діти і працівники більшу половину часу перебувають в ДНЗ , і тому робимо все можливе по максимуму, щоб вам і дітям було добре в закладі.

Все це робиться для дітей. Тоді діти з радістю йдуть в дитсадок, як до рідного дому і Ви, шановні батьки спокійні за них. Для дітей ми працюємо, стараємось і хай вони будуть Вам і нам здорові і щасливі.

Щира подяка Вам, шановні батьки, працівники ДНЗ за співпрацю. Дякую.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка