Звіт Масловської Юлії Сергіївни, директора Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради, за період з травня 2014 по травень 2015Скачати 94,99 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації30.03.2019
Розмір94,99 Kb.
ТипЗвіт
  1   2   3   4


Звіт Масловської Юлії Сергіївни,

директора Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради,

за період з травня 2014 по травень 2015
За період з травня 2014 по травень 2015 мною здійснювалось керівництво Комунальним закладом «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7» Харківської обласної ради (далі – НВК), забезпечувалась його діяльність, ефективне використання і зберігання майна, велась фінансово-господарська діяльність.

В навчальному закладі працюють дві групи дошкільного підрозділу від 4 до 6 років, середня наповнюваність – 10 дітей та 22 класи, середня наповнюваність класів – 10-12 учнів.

Мова навчання та виховання дітей – українська та російська.

У 2014/2015 навчальному році в НВК навчались 271 вихованець:

- 251 учень у 22 класах;

- 20 дітей у 2 групах дошкільного віку.

За рішенням обласної психолого – медико – педагогічної консультації 9 учнів за станом здоров’я навчалися за індивідуальною формою.

Основними заходами зі збереження контингенту учнів в 2014/2015 навчальному році були:

- співпраця з обласною психолого-медико-педагогічною комісією;

- створення особливих умов для навчання, виховання, соціальної реабілітації та адаптації учнів.

Усі вихованці НВК знаходяться під постійним медичним наглядом. В осінньо-зимово-весняний період діти отримують вітамінотерапію (полівітаміни).

У НВК організовано п’ятиразове харчування дітей. Щоденно сестрою медичною з дієтичного харчування складається меню-розкладка з урахуванням вікових норм. Харчування учнів НВК організовано згідно з чинними нормативними документами та відповідно до натуральних фізіологічних норм. Є певні розробки блюд меню, виконані дієтичною сестрою, лікарями, бухгалтерією. Виконання натуральних норм харчування у дошкільному та шкільному підрозділі забезпечено у повному обсязі. Щоденно дієтсестрою складається меню-розкладка з урахуванням вікових норм та наявності патологій.Мною здійснюється постійний моніторинг і контроль за організацією харчування вихованців, дотримання вимог санітарно - гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм. Контроль за організацією та якістю харчування, вітамінізацією страв, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотримання термінів реалізації продуктів достатній і проводиться лікарем та медичними працівниками шкільного та дошкільного підрозділів НВК якісно та своєчасно.

Питання організації медичного обслуговування, стану роботи медичного блоку НВК, організації та стану харчування учнів (вихованців) обговорювались протягом 2014/2015 навчального року на нарадах при директорові.

Значна увага приділяється питанню соціального захисту вихованців, здійснюється контроль за дотриманням майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (8 дітей).

У навчальному закладі функціонує психологічна служба, до складу якої входять 1 практичний психолог та 1 соціальний педагог. Робота психологічної служби спрямована на підвищення рівня психологічної компетентності педагогів та батьків, на формування здорового способу життя в учнів, профілактику шкідливих звичок, корекцію міжособистісних відносин в колективі, надання практичних рекомендацій педагогам з питань актуалізації навчального процесу. Здійснюється психологічний супровід усіх учасників навчально-виховного процесу, особливо учнів підготовчого, 5-го класів та старшокласників.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> Ю. В. Рібцун // Палітра педагога. 2008. № С. 21-23. Предметно-розвивальне середовище молодша логопедична група для дітей із знм у "ДВ" №6 за цей рік були вміщені методичні рекомендації
2013 -> З досвіду роботи вчителя англійської мови Смоліної О. С
2013 -> Програм а економічного і соціального розвитку Воловецького району на 2017 рік
2013 -> Міністерство освіти і науки україни
2013 -> «Україна незалежна держава. Символи держави: герб, гімн, прапор. Столиця України»
2013 -> Літературна медієвістика як частина сучасної філології має своїм завданням дослідження текстів середньовічного письменства в їхньому історичному і теоретичному зрізах
2013 -> Вступник до аспірантури за спеціалізацією українська мова як іноземна має
2013 -> Вивчення, узагальнення, поширення передового педагогічного досвіду Методичні рекомендації
2013 -> Використання проблемних ситуацій на уроках фізики як ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів
2013 -> Рібцун Ю. В. Організація та проведення у логопедичній групі ігор з правилами / Ю. В. Рібцун // Сучасні проблеми логопедії та реабілітації : матер. І всеукр наук практ конф., 7–8 лютого 2012 р., м. Суми


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка