Звіт директора чорноострівського палСторінка1/5
Дата конвертації14.01.2020
Розмір106 Kb.
  1   2   3   4   5


ЗВІТ

ПРО РОБОТУ ДИРЕКТОРА ЧОРНООСТРІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ

ЯРЕМЧУК СВІТЛАНИ ОЛЕКСІЇВНИ

за 2014-2015 н.р.


2015 рік

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ТА НАВЧАЛЬНО- ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Основними нормативно - правовими документами, за якими працював професійний ліцей в 2014-2015 навчальному році є Положення про організацію навчально - виробничого процесу, Положення про методичну роботу, Положення про ПТНЗ, Статут ліцею.

Також педагогічний колектив ліцею працював за річним планом роботи, який охоплював всі сторони навчально - виробничої діяльності. Зміст розділів річного плану роботи Чорно острівського професійного аграрного ліцею відповідає Положенню про організацію навчально - виробничого процесу.

Навчально - виробничий та навчально - виховний процес у навчальному закладі по підготовці кваліфікованих робітників проводиться відповідно до державних стандартів професійно - технічної освіти.

Відповідно до плану роботи педагогічної ради, засідання проводились 5 разів протягом навчального року. На засіданнях педагогічної ради педагогічним колективом розглядаються та обговорюються питання виробничої діяльності, організація проходження учнями виробничої практики, виконання пробних кваліфікаційних робіт учнями випускних груп , тощо.

Ліцей у повній мірі забезпечений нормативно - правовими актами в галузі професійно - технічної освіти. Річний план роботи педагогічного колективу на навчальний рік розробляється і розглядається на педагогічній раді ліцею. Поурочно - тематичні плани виробничого навчання, навчально - виробничої діяльності на квартал, переліки навчально - виробничих робіт на півріччя відповідають вимогам робочих навчальних планів і робочих навчальних програм.

Розклад занять розробляється своєчасно у відповідності з робочими навчальними планами і фактично виконується. Заміни уроків проводяться обґрунтовано та ведеться їх облік.

Спеціальні дисципліни викладаються у відповідності до навчальних програм, тематичних планів, які розглянуті на засіданнях методичних комісій і затверджені в установленому порядку. Згідно програм розроблено поурочні плани із врахуванням форм і методів проведенням уроків, між предметних зв'язків, типів уроків. Теоретичні уроки мають випереджувальний характер порівняно з уроками виробничого навчання. Навчальний процес забезпечений підручниками та посібниками на українській мові.

Організовано проведення виробничої та перед випускної ( переддипломної) практики на підприємствах району та області.

Налагоджено організований контроль за ходом виробничої практики. Учнями ведуться щоденники обліку навчально - виробничих робіт.

Усі учні забезпечені місцями проходження виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах, установах, організаціях.

У ліцеї розроблено систему внутрішньоліцейного контролю на навчальний рік, відпрацьовано графік відвідування уроків теоретичного та виробничого навчання адміністрацією, графік проведення відкритих уроків та виховних заходів.

Систематично проводиться відвідування уроків теоретичного та виробничого навчання, взаємо відвідування уроків майстрами та викладачами. На засіданнях педагогічних рад та інструктивно - методичних нарад аналізується виконання навчальних планів та програм, проводяться бесіди з викладачами та майстрами виробничого навчання.

Проводиться перевірка якості знань, умінь і навичок, учнів шляхом проведення директорських контрольних робіт, перевірочних робіт, комплексних завдань, підсумкових контрольних робіт, залікових робіт.

Педагоги ліцею приймають активну участь у обласних заходах, а саме: • майстер виробничого навчання Дудар П.А. приймав участь у Всеукраїнській конференції «Проблеми підготовки фахівців аграріїв».

 • Група педагогів ліцею Шиманович Т.А., Барабаш Р.С. та Дика Л.І. нагороджені дипломом за участь у всеукраїнському конкурсі інноваційних технологій

 • Майстер в/н Фурман В.А. нагороджена грамотою за участь у конкурсі « Педагогічні ідеї та знахідки».

 • Викладач Барабаш В.В. нагороджений дипломом за ІІ місце у конкурсі творчих робіт.

 • Заступник директора з навчально – виробничої роботи Дика Л.І. нагороджена грамотою обласної ради за високий професіоналізм.

 • Директор ліцею Яремчук С.О. нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки за сумлінну працю.

 • Викладач Медвідь Н.В. нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки за сумлінну працю.

 • Майстер Шиманович Т.А. нагороджена грамотою Департаменту освти і науки за сумлінну працю.

Для проведення лабораторно – практичних робіт з предметів розроблені інструкційно – технологічні карти, де вказані мета, зміст та послідовність виконання завдання, перелік обладнання, інструментів.

Протягом 2014-2015 навчального року в ліцеї проводились предметні олімпіади з предметів загальноосвітнього та професійно – практичного циклів.

Учні ліцею приймають активну участь в обласних конкурсах, а саме: • учень групи № 31 Васьковський Юрій зайняв Ш місце у конкурсі фахової майстерності по професії « Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування».

 • Учень групи № 31 Гончар Дмитро нагороджений дипломом за участь у конкурсі творчих робіт з фізики.

 • Учень групи № 31 Багрій Юрій нагороджений дипломом Хмельницького районного центру зайнятості за участь у конкурсі проектів по професії « Тракторист – машиніст с/ виробництва категорії «А1»,»А2»; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; водій автотранспортних засобів кат «С».

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка