Здобутки освітян Полтавщини на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011»Скачати 160,5 Kb.
Сторінка1/15
Дата конвертації17.04.2019
Розмір160,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

www.ipe.poltava.ua/poippo/news

Здобутки освітян Полтавщини на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011»2-4 березня 2011 р. на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади-2011». Організатори – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

У роботі виставки взяли участь близько 750 представників навчальних закладів, установ та фірм із України та зарубіжжя.

Золотою медаллю Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011» у номінації «Діяльність обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти по удосконаленню педагогічної майстерності вчителя» нагороджено Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Срібну медаль Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011» у номінації «Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій» отримали Хорольська гімназія та Полтавський медичний коледж. Бронзовою медаллю у номінації «Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій» нагороджено Розсошенську гімназію.

Почесними грамотами за плідну організаторську роботу з інноваційного розвитку системи освіти нагороджені ректор ПОІППО Зелюк В.В. та начальник відділу освіти Полтавської ОДА Сень О.О.Каталог: files
files -> Пояснювальна записка Вступне випробування з соціальної роботи до магістратури зі спеціальності «023 Соціальна робота»
files -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
files -> Конкурси Вакансії
files -> Секція права та психології
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка