Застосування даної технології дозволяє швидкими темпами якісно, на рівні осмислення вивчити великі блоки навчального матеріалуСкачати 13,71 Mb.
Сторінка1/11
Дата конвертації11.01.2020
Розмір13,71 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Методика блокової системи подачі знань заснована на представленнях про те, що всякий урок повинен сприяти як засвоєнню нової інформації, так і формуванню вмінь і навичок обробки цієї інформації. Таким чином, логічно використовувати блокову (модульну) організацію подачі матеріалу, а саме: урок вивчення нового матеріалу, уроки удосконалення знань, умінь, навичок, колоквіум, залік (контрольні уроки, уроки обліку й оцінки знань і умінь).

Застосування даної технології дозволяє швидкими темпами якісно, на рівні осмислення вивчити великі блоки навчального матеріалу.

Як показує досвід, застосування технології приводить до росту компетентності і вчителів, і учнів. Найбільш істотними елементами модульної технології можна позначити:

блокове (модульне) побудова навчального матеріалу; мотивація навчальної діяльності на основі визначення цілей; перевага самостійної, творчої діяльності на уроках під керівництвом учителя по засвоєнню знань і умінь; організація самоконтролю і зовнішнього контролю формування навчальної діяльності, засвоєння навчального матеріалу на основі рефлексії учня і вчителя.

Модульна технологія в порівнянні з традиційною формою навчання, що застосовується в школі, має ряд переваг.

Гнучкість (рухливість елементів структури проблемного модуля, можливість диференціювання і індивідуалізації, інтеграції змісту навчання; технологічна динамічність і взаємозамінність прийомів і методів навчання, системи контролю й оцінювання досягнень учнів; можливість прогнозування навчальної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і специфіки конкретного колективу учнів).

Прозорість і динамічність структури, етапів технології при збереженні наступності етапів технології, її цілісності.

Простота концептуальна й організаційна для учнів і вчителя. Дозволяє досягати реальних результатів у рішенні завдань учителя, переносі оперативних знань, формуванні компетентності.


Каталог: Publikacii
Publikacii -> Key words: professional self-determination, senior pupils, personality, professional preparedness. Постановка проблеми
Publikacii -> Статут учнівського самоврядування зош №27
Publikacii -> Рівненська загальноосвітня школа і – ііі ступенів №27 Рівненської міської ради
Publikacii -> Поняття „філософії професійної орієнтації” особистості: сучасний філософсько-педагогічний дискурс
Publikacii -> Протас О. Основи профорієнтаційної соціально-педагогічної діяльності / Тестові завдання з соціально-педагогічних дисциплін: навч посіб для студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» / [Михайлишин Г. Й., Ковбас Б


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка