Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»Сторінка1/34
Дата конвертації11.10.2019
Розмір0,5 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ»ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ проект
Про затвердження Правил

розміщення зовнішньої реклами

на території міста Кремінна

На виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», рішень сесії Кремінської міської ради від 30.03.2011 № 7/3 «Про внесення змін та доповнень до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2011 році» та № 7/2 «Про скасування регуляторних актів, що втратили чинність», з метою удосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Кремінна, забезпечення прозорості процедури одержання і погодження документів, які необхідні для отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, активізації діяльності розповсюджувачів зовнішньої реклами, сприяння розвиткові підприємництва в місті та поповнення міського бюджету, відповідно до Закону України «Про рекламу», керуючись Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами на території міста Кремінна (далі Правила).

Додаток 1 на 13 арк.

2. Затвердити Порядок визначення площі місця розташування та розміру платежів за користування місцями (на будівлях, спорудах, інших конструкціях), що знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Кремінна, для розташування об'єктів зовнішньої реклами.

Додаток 2 на 4 арк.

3. Затвердити Типовій договір на тимчасове користування місцями (на будівлях, спорудах, інших конструкціях), що знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Кремінна, для розташування об'єктів зовнішньої реклами.

Додаток 3 на 7 арк.

4. Для здійснення регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території м. Кремінна визначити виконком міської ради.

5. Єдиному дозвільному офісу Кремінського району забезпечити надання документів узгоджувального характеру щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста Кремінна.

6. Секретарю міської ради Колесніченко Л.В. опублікувати в місцевих ЗМІ попередження до розповсюджувачів реклами в м. Кремінна стосовно приведення своєї діяльності у відповідність до вимог цього рішення протягом місяця, у тому числі подати заяви до Робочого органу на оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка