Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"Скачати 21,75 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації18.04.2019
Розмір21,75 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4
Рецензування звітів про оцінку майна

Статтею 13 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” передбачено проведення рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна).

Рецензування звіту про оцінку майна полягає в його критичному розгляді  та  наданні  висновків  щодо його повноти,  правильності  виконання  та  відповідності  застосованих процедур оцінки майна вимогам нормативно-правових актів з  оцінки майна,  в порядку, визначеному цим Законом та нормативно-правовими актами з оцінки майна;

Згідно Національного стандарту №1:

Рецензування  звіту  про  оцінку  майна  здійснюється  на вимогу  особи,  яка використовує оцінку майна та її результати для прийняття рішень,  у тому числі на вимогу замовників  (платників) оцінки майна, органів  державної  влади  та  органів  місцевого самоврядування, судів та осіб, які заінтересовані у неупередженому критичному розгляді оцінки майна, а також за власною ініціативою суб'єкта   оціночної   діяльності.

Підставою для проведення рецензування є письмовий запит до осіб, які відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та  професійну оціночну діяльність в Україні" мають   право   здійснювати рецензування звіту про оцінку майна (рецензенти). 

Рецензування  полягає у неупередженому об'єктивному розгляді оцінки майна особою, яка не має особистої матеріальної або іншої заінтересованості в результатах такої оцінки, відповідно до напряму та спеціалізації її кваліфікаційного свідоцтва.

За  результатами своєї роботи рецензент готує рецензію у письмовій формі,  яку скріплює підписом. Рецензія не повинна містити власного висновку про вартість об'єкта оцінки. Будь-які судження про вартість об'єкта оцінки, виражені у грошовій  формі, можуть відображатися рецензентом виключно у формі звіту про оцінку майна, складеному у повній формі відповідно до вимог національних стандартів.

Якщо у письмовому запиті про необхідність рецензування звіту про оцінку майна встановлюється вимога щодо надання висновку про вартість об'єкта  оцінки, така вимога задовольняється шляхом проведення оцінки майна. У разі рецензування звіту про оцінку майна оцінювачем, який працює в органі державної  влади або органі місцевого самоврядування  - суб'єктах оціночної діяльності,  вимога щодо надання висновку про вартість майна задовольняється шляхом організаційного забезпечення проведення незалежної оцінки  майна суб'єктом    оціночної діяльності - суб'єктом господарювання. У такому разі особи, що вимагають проведення незалежної оцінки майна в процесі рецензування, забезпечують укладення договору на проведення оцінки майна в порядку, визначеному законодавством.  

 


Каталог: uploads -> files
files -> Етика подружнього та родинного життя
files -> Практикум Співпраця психолога і логопеда при подоланні вад мовлення дітей дошкільного віку
files -> Співпраця педагогів і сім’ї
files -> Вивчення системи роботи вчителя
files -> Типи і види уроків виробничого навчання
files -> Інформація щодо здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи у дошкільному навчальному закладі №6 «Колобок» м. Хмельницький 2015 Передмова
files -> Обов’язок батьків щодо виховання та розвитку дитини відповідно до Сімейного кодексу України
files -> С. Л. Крук // Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки фахівців за соціономічним профілем : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Хмельницький, 22-23 травня 2011
files -> Курсова робота


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка