Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст ст. 6,11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»Скачати 138,02 Kb.
Дата конвертації27.03.2020
Розмір138,02 Kb.
ТипЗакон


ІЛЛІНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


16 травня 2014 року Іллінці № 93Про створення дитячого будинку сімейного типу і передачу

дітей на виховання та спільне проживання
Відповідно до ст.23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст.6,11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», від 31 січня 2007 року №81 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», розпорядження голови облдержадміністрації від 6 квітня 2006 року №125 «Про розвиток в області мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей», рішення комісії з питань захисту прав дитини (протокол №5 від 14 травня 2014 року), висновку служби у справах дітей райдержадміністрації від 12 травня 2014 року №1, заяви подружжя Остаповця С.А. та Остаповець Т.М., з метою поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення найбільш повного захисту їх інтересів:
1. Створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї Остаповця Сергія Адамовича, 9 липня 1964 року народження, та Остаповець Тетяни Миколаївни, 2 квітня 1969 року народження, жителів с.Купчинці Іллінецького району Вінницької області, вулиця Шевченка, 2.
2. Надати прийомній сім’ї Остаповця С.А. та Остаповець Т.М. статус дитячого будинку сімейного типу.
3. Влаштувати на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу родини Остаповця С.А. та Остаповець Т.М. дітей, які проживали в їх прийомній сім’ї - Демидюк Любов Вікторівну, 15 серпня

Іллінецька районна державна адміністрація До розпорядження № 93

від 16 травня 2014 р.

2003 року народження, та Харжевську Надію Василівну, 21 червня 2002 року народження.

Підставою набуття статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Демидюк Л.В. є рішення Ленінського районного суду м.Вінниця від 20 квітня 2005 року у справі №2-2357/05 про встановлення факту, що має юридичне значення, довідка відділу реєстрації актів цивільного стану Вінницького районного управління юстиції Вінницької області від 23 липня 2004 року №147-56 про те, що відомості про батька записані за заявою матері згідно з ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

Підставою набуття статусу дитини-сироти Харжевською Н.В. є свідоцтво про смерть матері серія І-АМ №227834, видане виконкомом Дружелюбівської сільської ради Калинівського району Вінницької області 11 березня 2004 року, довідка відділу реєстрації актів цивільного стану Калинівського районного управління юстиції Вінницької області від 14 квітня 2005 року №481-20 про те, що відомості про батька записані за заявою матері згідно з ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

Відомості про інших братів і сестер дітей відсутні. Місце походження – м.Вінниця. Перебувають на обліку дітей, які можуть бути усиновлені.
4. Передати на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу родини Остаповця С.А. та Остаповець Т.М. малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, Чернишову Ярославу Едуардівну, 12 травня 2007 року народження, Чернишову Софію Едуардівну, 7 вересня 2010 року народження, Чернишову Надію Едуардівну, 18 квітня 2012 року народження.

Підставою набуття статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, є рішення Іллінецького районного суду від 24 квітня 2014 року у справі №131/472/14-ц про позбавлення батьківських прав матері, повні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження, видані відділом державної реєстрації актів цивільного стану Іллінецького районного управління юстиції Вінницької області 18 липня 2013 року №№00012468753, від 7 серпня 2013 року №00012563572, відділом державної реєстрації актів цивільного стану Святошинського районного управління юстиції у м.Києві 24 липня 2013 року №12496335 про те, що державна реєстрація народження проведена відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України (за вказівкою матері).

Відомості про інших братів і сестер дітей відсутні. Місце походження дітей, позбавлених батьківського піклування, – с.Китайгород Іллінецького району Вінницької області. Малолітні перебувають на обліку дітей, які можуть бути усиновлені.
Іллінецька районна державна адміністрація До розпорядження № 93

від 16 травня 2014 р.


5. Попередити батьків-вихователів про їх персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дітей-вихованців відповідно до п.19 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564.
6. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Ковальчук Л.С.) :

6.1. Підготувати угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу між подружжям Остаповців Сергія Адамовича і Тетяни Миколаївни та Іллінецькою районною державною адміністрацією Вінницької області в особі голови – Булгакова Ігоря Борисовича.

6.2. Передати батькам-вихователям документи на дітей-вихованців.

6.3. Здійснювати контроль за виконанням угоди про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу, а також за умовами проживання та виховання дітей.

6.4. Готувати щорічний звіт про стан утримання і розвиток дітей у дитячому будинку сімейного типу.
7. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Опалюк О.В.):

7.1. Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника.

7.2. Забезпечити соціальний супровід, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

7.3. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей райдержадміністрації інформацію про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу.


8. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Бурдельна Л.П.):

8.1. Забезпечити призначення і виплату державної соціальної допомоги на дітей-вихованців та грошового забезпечення батькам-вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

8.2. Здійснювати передбачені виплати на дітей, грошового забезпечення батькам-вихователям щомісяця до 20 числа.
9. Рекомендувати комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради (Атаманюк О.Є.), районному територіальному медичному об’єднанню (Масленчук М.М.):

9.1. Закріпити за дітьми сімейного лікаря.


Іллінецька районна державна адміністрація До розпорядження № 93

від 16 травня 2014 р.
9.2. Забезпечити проходження дітьми медичного огляду два рази на рік та здійснення диспансерного нагляду за ними.

9.3. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей райдерж-адміністрації звіт про стан здоров’я дітей, дотримання батьками-вихователями рекомендацій лікаря.


10. Відділу освіти райдержадміністрації (Цінська Л.І.):

10.1. Забезпечити права дітей на вільний доступ до всіх видів освітніх послуг, а у разі потреби забезпечити індивідуальне навчання та здобуття ними загальної середньої освіти.

10.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей райдерж-адміністрації звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу і шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків, своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дітьми гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків-вихователів у вихованні дітей.
11. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Трохимець Л.М.) забезпечити щорічне пільгове оздоровлення дітей-вихованців у дитячих оздоровчих закладах.
12. Пропонувати Іллінецькому районному відділу УМВС України у Вінницькій області (Гомон В.О.) доручити дільничному інспектору міліції щорічно до 20 числа подавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дітей та батьків-вихователів.
13. Виконкому Китайгородської сільської ради забезпечити взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зазначених у пункті 4 цього розпорядження дітей, з метою забезпечення надання їм житла згідно з чинним законодавством.
14. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Ковальчук Л.С.) підняти клопотання перед виконкомом Вінницької міської ради щодо взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зазначених у пункті 3 цього розпорядження дітей, з метою забезпечення надання їм житла згідно з чинним законодавством.
15. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 1 вересня 2005 року №348 «Про створення прийомної сім’ї і передачі дитини на виховання та спільне проживання»,

Іллінецька районна державна адміністрація До розпорядження № 93

від 16 травня 2014 р.
від 13 червня 2006 року №227 «Про влаштування неповнолітньої Харжевської Н.В. на проживання у прийомну сім’ю».

16. Припинити дію договорів між Іллінецькою районною державною адміністрацією та громадянами Остаповцем С.А. і Остаповець Т.М. про влаштування прийомної дитини на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю від 1 вересня 2005 року, про влаштування неповнолітньої Харжевської Н.В. на виховання у прийомну сім’ю від 13 червня 2006 року .

17. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Голова районної державної

адміністрації І.Булгаков


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка