Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту»Скачати 171,19 Kb.
Pdf просмотр
Сторінка1/11
Дата конвертації09.01.2020
Розмір171,19 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


Атестація здобувачів вищої освіти – молодших спеціалістів*, молодших бакалаврів, бакалаврів, спеціалістів* і магістрів Класичного приватного університету здійснюється відповідно до Законів України «Про вищу освіту»,
«Про освіту», «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження
Національної рамки кваліфікацій», державних та галузевих стандартів освіти, стандартів освітньої діяльності і стандартів вищої освіти, інших нормативних актів України з питань освіти, Статуту Класичного приватного університету.
Атестація випускників проводиться в Університеті за акредитованими спеціальностями та завершується видачею документів встановленого зразка про присудження відповідного ступеня освіти та присвоєння здобутої кваліфікації.
Атестація здійснюється відкрито і гласно. Здобувачі вищої освіти та інші особи, присутні на атестації, можуть вільно здійснювати аудіо- та/або відеофіксацію процесу атестації.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка