Закон України «Про освіту»



Скачати 319,82 Kb.
Дата конвертації14.04.2020
Розмір319,82 Kb.
ТипЗакон

Майбутнє дітей в руках батьків

28.09.2017 року набрав чинності Закон України «Про освіту». Перш за все, новий закон відкриває шлях до впровадження реформи "Нова українська школа". Згідно даного Закону особливі зміни відбудуться в початковій школі, оскільки ті діти, які розпочали навчання з 2018 року, будуть здобувати повну середню освіту 12 років.

Тростянецька СЗШ № 2 згідно з Законом підготовила сім навчальних зон, які мають бути у класі, а саме: зони відкриттів, новин, матеріалів, комунікативна і тематична зони, зона вчителя і зона тиші.  Школи зможуть самостійно визначати режим своєї роботи: структуру навчального року, тривалість навчального тижня, дня, занять і відпочинку між ними. Окрім уроків, можна буде обрати інші форми для навчального процесу. Велике значення у процесі навчання є готовність наших дітей до нової школи. Готовність дитини до школи залежить передусім від батьків.


На території Тростянецької об'єднаної територіальної громади діти із статусних сімей, а саме: багатодітних, таких, які перебувають в складних життєвих обставинах, малозабезпечених, сімей, де мати виховує дитину одна, де виховуються діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування до нового навчального року готові.

Діти забезпечені одягом, шкільною, спортивною формою, портфелями та необхідним приладдям для якісного навчання.

Батькам слід пам’ятати, що одним із обов'язків сім'ї є не лише матеріальна але і психологічна підготовка дітей до школи, від цього залежатимуть їхні успіхи в навчанні та подальший розвиток.

Інспектор по захисту прав дітей Максименюк Антоніна Андріївна




Відповідно до нового Закону України «Про освіту» - освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави. Реформа шкільної освіти безпосередньо має за мету всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей.

 

Якщо дитина відвідує дитячий садок, то це залежить від вихователів, адже підготовка дитини до школи передбачена програмою дитячого садка. Але ці програми не повністю враховують психологічні аспекти проблеми. Отже, перед психологами стоїть завдання розробки критеріїв і показників саме психологічної готовності дітей до навчання.

Особливої уваги потребують так звані «домашні діти», які не відвідували дитячий садок. Вони, як правило, менш комунікабельні, важче встановлюють контакти з учителем та однолітками, не дуже комфортно почуваються в колективі, бояться залишатись у школі без батьків. Не менш важливе значення має матеріальне забезпечення дітей, а саме: шкільною формою, шкільним приладдям, спортивною формою, портфелем.

В ході відвідування з батьками проводиться профілактична робота.
Каталог: wp-content -> uploads -> sites


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка