Вступна частинаСторінка1/14
Дата конвертації19.04.2019
Розмір0,55 Mb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


ВСТУПНА ЧАСТИНА

Метою проведення вступного випробування є перевірка здобутих на молодших курсах базових знань з теорії соціальної роботи при отриманні попередньї освіти, визначення можливості подальшого навчання на старших курсах у вищому навчальному закладі. Студент повинен показати якість засвоювання програмного матеріалу з теорії соціальної роботи та вміння його використовувати при відповідях на питання.КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

оцінка “відмінно” ставиться якщо вступники показали глибоке засвоєння програмного матеріалу, вільне користування понятійним апаратом, вміння застосовувати теоретичні знання до аналізу і поясненню конкретних ситуацій і процесі; вміння інтегрувати знання, які були одержані з інших курсів (загальна психологія, педагогіка, загальна соціологія та ін.).

оцінка “добре” ставиться якщо ті, що поступають показали повне засвоєння програмного матеріалу та добре володіння понятійним матеріалом, та наявне вміння орієнтуватися в ньому, усвідомлене застосування знань для розв’язання практичних питань та ситуацій, демонструє широту знань.

оцінка “задовільно” ставиться якщо ті, що поступають показали володіння понятійним апаратом, часткове, неповне висвітлення змісту теоретичних питань та недостатнє вміння застосовувати теоретичні знання для розв’язання практичних питань та ситуацій. Має чітке уявлення по основних аспектах питання, яке розкривається.

оцінка “незадовільно” - якщо він володіє частково понятійним апаратом, але не завжди вміє застосувати знання к аналізу та поясненню явищ, не може продемонструвати широту знання, викладає основний матеріал до даній темі в неповному обсязі.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка