Вода найцінніший скарбСкачати 99,93 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації09.01.2020
Розмір99,93 Kb.
ТипКонспект
  1   2   3   4   5   6   7   8
КОНСПЕКТ

КОМПЛЕКСНОГО ЗАНЯТТЯ

НА ТЕМУ:

«ВОДА – НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ»

(для дітей старшого дошкільного віку)
Підготувала і провела:

Санжара Галина Ісаківна,

вихователь ДНЗ (ясел-садка) № 9

м. Шостка Сумської області

ДИТИНА В ПРИРОДНОМУ ДОВКІЛЛІ. МАЛЮВАННЯ. ЛІТЕРАТУРНА СКРИНЬКА.
Освітні завдання:
1. Навчальні: спонукати дітей проводити пошуково-дослідницьку діяльність для розширення уявлень про об`єкти неживої природи (вода і її властивості); формувати вміння слухати, запам’ятовувати, розуміти та виконувати завдання.

Розширити знання дітей про властивості води на основі набутих раніше знань дослідницьким шляхом (вода є розчинником, може набувати різних станів: твердого, рідкого, газоподібного).

Активізувати словник дітей за темою, збагатити його іменниками, прикметниками, дієсловами.

Спонукати дітей до малювання нетрадиційною технікою: за допомогою трафарета «краплинка».2. Розвивальні: розвивати пізнавальну активність дітей, інтерес до навколишнього світу, до пошуково-дослідницької діяльності, вміння аналізувати та робити припущення, умовиводи, висновки, творчу уяву; сприяти розвитку логічного мислення, спостережливості, допитливості, цікавості.

3. Виховні: виховувати самостійність, акуратність, уважність, вміння працювати в колективі, дбайливе ставлення до природи, бережливе, економне ставлення до води, почуття відповідальності і бажання берегти водні ресурси.

Обладнання: кошик з загадками, Краплинка, матеріал до гри «Знайди пару», дзвіночок, халати, різні ємкості для води, речовини для визначення смаку, форми і кольору, матеріал до гри «Склади водоймище», фломастери, папір, трафарет краплинки, магнітофон, диск з записом музики до заняття.

Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Звіт методичної комісії природничо-математичних дисциплін за 2015-2018 н р
2018 -> Ультури літопис дисертаційних робіт Харківської державної академії фізичної культури До 40-річчя заснування академії та 100-річчя нан україни харків 2018
2018 -> Теорії кооперації та інтеграції
2018 -> Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг"
2018 -> Укладач: Бережна Марія Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Рецензенти
2018 -> Національна академія внутрішніх справ україни
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка