Витяг з Закону України «Про дошкільну освіту» із змінами та доповненнямиДата конвертації26.03.2020
Розмір28 Kb.
ТипВитяг


Освітній компонент : Базовий компонент дошкільної освіти в Україні.

Підготовка дошкільнят здійснюється за:

- програмно - методичним комплексом «Розвитку дітей сліпих та із зниженим зором від народження до 6 років»/ Київ-2012р.в., затверджена МОН МС України від 5.12.2012р., №1/11-18797 / відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні .
Витяг з Закону України « Про дошкільну освіту» із змінами та доповненнями.

Розділ IV . Стаття 22. Базовий компонент дошкільної освіти:

1.  Базовий компонент дошкільної освіти - це державний стандарт, що містить норми і положення, які визначають державні вимоги до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті.

2.  Виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти є обов’язковим для всіх закладів дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, інших форм здобуття дошкільної освіти.

3.  Процедура досягнення здобувачами дошкільної освіти результатів навчання (набуття компетентностей), передбачених Базовим компонентом дошкільної освіти, визначається освітньою програмою закладу освіти.
Витяг з листа МОН України «Щодо особливостей організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році»:

…. За бажанням заклади мають право самостійно розробляти власні освітніпрограми….

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка