Витяг із роз'яснення щодо застосування економічної класифікації видатків бюджетуСкачати 33,49 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації16.04.2019
Розмір33,49 Kb.
ТипВитяг
  1   2
ДО УВАГИ деканів та завідувачів кафедр !!!

Детальна інформація щодо закупівель по коду 1131 – предмети, матеріали, обладнання та інвентар

ВИТЯГ

із РОЗ'ЯСНЕННЯ

щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету (ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Державного казначейства України від 08.12.2006 №330)

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує чітке розмежування видатків за економічними ознаками з детальним розподілом коштів за їх предметними ознаками (заробітна плата, нарахування, всі види господарської діяльності, виплати населенню, що іменуються як трансферти населенню, та інші категорії). Такий розподіл дає можливість виділити захищені статті бюджету та забезпечити єдиний підхід до всіх отримувачів з точки зору виконання бюджету.

Під видатками розуміють державні платежі, які не підлягають поверненню. Вони бувають відплатними, тобто здійсненими в обмін на товар чи послугу, або невідплатними (односторонніми). Категорія видатків не включає платежі в рахунок погашення державного боргу, які класифікуються як фінансування. Видатки бюджету за економічною класифікацією групуються в єдині блоки і поділяються на поточні і капітальні.

Видатки на проведення тендерів по закупівлі товарів, робіт та послуг (а саме: видатки на розробку і розсилання тендерної документації, запрошення до участі у процедурах закупівель та підготовці засідань тендерного комітету по закупівлі товарів та послуг тощо) здійснюються за відповідними кодами економічної класифікації видатків залежно від економічної суті платежу.
Придбання предметів постачання і матеріалів, оплата послуг та інші

видатки (код 1130, 1131)

До цієї категорії відноситься оплата поточних видатків, оплата послуг, придбання всіх предметів і матеріалів, термін експлуатації яких не перевищує 365 календарних днів або вартість яких без податку на додану вартість не перевищує 1000 гривень (включно).

За цим кодом здійснюється закупівля матеріалів, канцелярського приладдя, предметів для поточних потреб установи чи організації, обладнання, продуктів харчування, медикаментів та перев'язувальних матеріалів, довідкових, офіційних та періодичних видань тощо.Сюди також відносяться видатки на придбання товарів та послуг, що надаються безкоштовно або за зниженими цінами як у звичайному порядку, так і за особливих обставин (наприклад, після стихійного лиха) відповідно до чинного законодавства, у тому числі витрати на товари, що надаються працівникам, включаючи державні закупівлі продовольства та обмундирування для Збройних Сил України. Видатки, пов'язані з оплатою тари, доставкою матеріалів тощо враховуються за кодом придбання зазначеного матеріалу у разі, коли це обумовлено угодою про поставку.

До цієї категорії відносяться:
Каталог: res -> chnu.edu.ua -> news
chnu.edu.ua -> Програма комплексного фахового іспиту для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»
chnu.edu.ua -> Програма вступного фахового випробовування для абітурієнтів на освтньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»
chnu.edu.ua -> Основні напрями проведення декади факультету
chnu.edu.ua -> Програма вступного фахового випробовування для абітурієнтів на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»
chnu.edu.ua -> Програма комплексного фахового іспиту (педагогіка та психологія) для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»
chnu.edu.ua -> Методичні рекомендації до вивчення основних тем 2 Методичні рекомендації до повторення правил з орфографії та пунктуації української мови
chnu.edu.ua -> Програма комплексного фахового іспиту для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»
chnu.edu.ua -> Програма з біології для вступників на повний термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра Схвалено
chnu.edu.ua -> «спеціаліст» (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр») спеціальності 01010201 «Початкова освіта»
news -> Список літератури Архітектурна спадщина Чернівців Австрійської доби : матер. Міжнародної наукової конференції (Чернівці, 1-4 жовтня 2001 р.) / упоряд. П. Рихло. Чернівці : Золоті литаври, 2003


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка