Відділ інформаційно-аналітичного забезпеченняДата конвертації03.04.2020
Розмір32,5 Kb.

Звіт про роботу

Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за період з 17.10.11 р. по 21.10.11 р.
1. Психологами-консультантами спеціалізованої служби «Телефон Довіри» протягом тижня надано 34 консультації, з них 7 - з внутрішньоособистісних проблем, 4 – з міжособистісних проблем, 1 - проблем здоров’я, 3 - проблем сім’ї (в т. ч. 1 – з проблем насилля), 2 – з проблем зайнятості, 5 – з проблем наркотичної та алкогольної залежності, 2 – з проблем працевлаштування, 1 – з соціально-економічних проблем, 9 - інші.

2. У Громадській приймальні з юридичних питань надано 3 юридичних консультації з питань надання статусу дитині-сироті, щодо правових наслідків оформлення майна за договором дарування та за заповітом, з питань реструктуризації заборгованості по комунальними послугам.

3. В “Консультпункті з надання психологічної допомоги” надано 6 консультацій 6 клієнтам з питань конфліктів в сім’ї, розлучення, стосунків з однолітками, неадекватної поведінки, кризових станів.

4. Здійснювався соціальний супровід 10 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Надано 25 послуг з питань складних стосунків в сім’ї, поведінки в сім’ї, виховання дітей, профілактики вживання алкоголю, психологічна підтримка потерпілої від насилля, юридична консультація, поселення в Рівненський центр соціально-психологічної допомоги.

5. Здійснювався соціальний супровід 4 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Надано 12 послуг з питань адаптації до нового соціуму. Проведено профілактичну роботу щодо прогулів в навчальному закладі. Проведено соціальне інспектування особи (Левчука).

6. Здійснювався соціальне супроводження дитячого будинку сімейного типу Новосад та Зарічнюків. Надано 5 послуг з питань поведінки дітей-вихованців у школі та сім’ї, щодо покращення результатів навчання в ЗНЗ.

7. Здійснювався соціальне супроводження прийомної сім’ї Курченко. Надано 9 послуг ( щодо правил безпечної поведінки, оздоровлення дітей, розподілу часу між навчанням в школі та позашкільною діяльністю).

8. Здійснено соціальне інспектування 8 сімей (згідно списків отриманих з загальноосвітніх навчальних закладів міста), які опинилися в складних життєвих обставинах з метою з’ясування причин, які призвели до виникнення складних життєвих обставин та надання їм своєчасної допомоги для подолання кризи в сім’ї. Надано 17 послуг.

9. Здійснено соціальне інспектування 2 сімей опікунів. Надано 4 послуги.

10. Поселено в Рівненський центр соціально-психологічної допомоги особу з числа сиріт.

11. В рамках роботи Служби соціально-профілактичної роботи надано 12 послуг 6 клієнтам (з проблем алкогольної залежності, відсутності постійного місця проживання, скрутного матеріального становища, лікування).

12. З метою адаптації та ресоціалізації, молоді, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі та молоді, яка звільнилася з місць позбавлення волі, надано 5 послуг 2 молодим людям, звільненим від відбування покарань з іспитовим строком (з питань адаптації в суспільстві, з питань наркотичної залежності, проведені профілактичні бесіди) та 2 послуги молодій особі, звільненій з місць позбавлення волі (з питань реєстрації за місце проживання, з питань отримання гуманітарної допомоги).

13. 18.10.2011 р. – спеціаліст центру взяла участь у семінарі для спеціалістів райміськцентрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що здійснюють супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на базі Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

14. Оголошено про проведення обласного конкурсу творчих робіт „Як живемо і вчимося - наші мрії” на кращу новорічну прикрасу в рамках обласного фестивалю творчості для дітей-сиріт, дітей з функціональними обмеженнями та молодих людей з вадами здоров’я „Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 10 до 18 років, дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 10 до 35 років.

15. 18.10.2011 р. - організовано та проведено профілактичну бесіду з елементами тренінгу з безпечної поведінки молоді на тему «Формування здорового способу життя. Профілактика вживання психоактивних речовин» в технічному коледжі НУ ВГП. Взяло участь 33 особи.

16. 20.10.2011 р. – організовано та проведено відеолекторій з профілактики наркоманії та ВІЛ/СНІДу для учнів ЗОШ № 23. Взяло участь 42 особи.17. 19.10.2011 р. - організовано та проведено відеолекторій з профілактики наркоманії та ВІЛ/СНІДу для студентів МЕГУ. Взяло участь 14 осіб.

18. 21.10.2011 р. - проведено засідання робочої групи з питань соціального супроводу сімей, які потрапили в складні життєві обставини.
Каталог: RivnePortal -> ukr -> Units -> centr mol


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка