Від грудня 2007 року №Дата конвертації28.04.2020
Розмір51,5 Kb.
ТипРозпорядження


КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ19 січня 2018 року № 48
м. Київ


Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району Київської області у 2018 році


Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській областіВідповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та з метою організації безкоштовного харчування учнів 1 - 4 класів та окремих категорій учнів 5 - 11 класів, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Києво-Святошинського району Київської області
1. Відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1 - 4 класів та учнів 5 - 11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують пенсію по втраті годувальника, та дітей батьків-учасників антитерористичної операції, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Києво-Святошинського району Київської області у 2018 році з розрахунку 16 грн. 00 коп. на день під час навчального процесу на підставі списків, затверджених керівниками навчальних закладів.
2. Управлінню фінансів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області проводити фінансування видатків на забезпечення харчування зазначеної категорії учнів за рахунок і в межах асигнувань, передбачених у районному бюджеті на утримання закладів загальної середньої освіти.
3. Керівникам закладів загальної середньої освіти проводити щомісячне уточнення та затвердження списків учнів 1 - 4 класів та учнів 5 - 11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують пенсію по втраті годувальника, та дітей батьків-учасників антитерористичної операції, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Києво-Святошинського району Київської області у 2018 році, які були забезпечені харчуванням.
4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконувач обов’язків

голови адміністрації підпис А.Л. Кошик


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка