Вашуленко МСторінка1/24
Дата конвертації14.04.2019
Розмір0,51 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24
1 КЛАС

ЧИТАННЯ, ПИСЬМО, РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

Для забезпечення синхронності у навчанні читання й письма в букварний період доцільно здійснити розподіл годин протягом навчального року не за семестрами, а за тижнями: на одному тижні планувати 4 години на читання і 3 години на письмо, а на наступному тижні – 3 години на читання і 4 години на письмо. У результаті час, відведений на читання і письмо, буде розподілено порівну.

Проблему розподілу годин на читання і письмо можна вирішити й по–іншому, якщо за рішенням педагогічної ради школи на навчання української мови в 1 класі буде відведено 1 годину з варіативного складника навчального плану.

На роботу з дитячою книжкою в 1 класі рекомендується відводити до 20 хвилин уроку навчання грамоти (один раз на 2 тижні). Якщо учні класу мають достатній рівень розвитку навички читання, учитель може проводити заняття з дитячою книжкою протягом усього уроку.

Зауважуємо, що розподіл годин на добукварний, букварний і післябукварний періоди та на вивчення окремих букв є орієнтовним. Учитель може вносити зміни у пропоноване планування, зважаючи на мовно–мовленнєвий розвиток учнів у дошкільному віці, а також, орієнтуючись на програмові вимоги щодо навчальних досягнень школярів під кінець кожного з періодів навчання грамоти.


Каталог: userfiles -> file -> vashylenko
file -> Програма вступного іспиту до аспірантури
file -> Збірка матеріалів наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених. Одеса: Репозитарій наукової бібліотеки ону імені І. І. Мечникова, 2018. 37 с
file -> Методичні рекомендації для магістрів спеціальності міжнародні відносини Одеса 2016 укладачі: д психол наук, професор, зав каф загальної психології та психології розвитку особистості Кіреєва Зоя Олександрівна
file -> Сучасна українська дитяча література: аспекти гендерної інтерпретації
file -> Методичні вказівки до курсу «Методика викладання психології»
vashylenko -> Календарно-тематичне планування навчання грамоти


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка