В. Ю. Шевцов буття дніпропетровськ 04 ббк 87. (4 укр) + 86. (4 укр) + 63. 52 (4 укр) Ш37 Шевцов В. Ю. Ш37 буття. Ця книгаСторінка1/304
Дата конвертації27.12.2018
Розмір3,73 Mb.
ТипКнига
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   304В.Ю. Шевцов

БУТТЯ

Дніпропетровськ

2004

ББК 87.3 (4 укр) + 86.2 (4 укр) + 63.3 (4 укр) + 63.52 (4 укр)

Ш37


Шевцов В.Ю.

Ш37 БУТТЯ. - Ця книга - для тих, хто вступає в доросле життя, для тих, хто думає і шукає відповіді на вічні запитання. Ця книга призначена тим, хто, маючи нову свідомість і новий світогляд, має будувати Україну майбутнього, осяяну розумом і духовністю – Русь Триславну; Русь слави і краси, гармонії і фізичної досконалості, Русь розуму і інтелектуального пошуку; Русь добра, любові, жертовності – духовну Русь.


Передмова

На початку третього тисячоліття від народження Христового русько-український етнос постав перед вибором: бути чи не бути? Жити повнокровним інтелектуальним і духовним життям, чи піти в небуття? В більшості своїй українці на разі безвольна, старіюча, облишена пасіонарної енергії, з втраченою самосвідомістю і відчуттям другорядної вартості вимираюча нація. Відсутність національної ідеї і перспективи майбутнього, нав’язана ззовні культура, запрограмовані чужинцями мораль, свідомість зробили існування українців - русичів безцільним і нікчемним.

Та чи все так погано і безнадійно? Чи існує інший шлях розвитку, чи є майбутнє у наших дітей і онуків?

Щоб відповісти на поставлене питання необхідно дати відповідь на інше: яке призначення русько-українського етносу в еволюції планетарного суспільства? Бо як не має в комп’ютері жодної не призначеної для чогось деталі, так не існує у Всесвіті жодного елемента, немаючого призначення, тим більше, коли мова йде про долю одного з провідних етносів на нашій планеті.

Щоб зрозуміти сеанс свого буття, зрозуміти хто ми, необхідно відновити власну історію, бо знаємо лише ту, що писали для нас завойовники; ті, хто зробив усе можливе, щоб ми забули не тільки свій родовід, а навіть те, хто ми такі взагалі. Необхідно донести до тих, хто ще здатний думати власною головою, новий світогляд і нове світобачення, бо кожної миті свідомість людей “програмується” засобами масової інформації, що не належать українцям, бо живемо нині в умовах фізіологічної західної культури, інтернаціональної свідомості розтління і руйнації, користуємось македонсько - татарсько - угро-фінським діалектом рідної мови - російською. Сучасна російська мова є однією з наймогутніших і найгарніших мов у світі, але її спотворює страшний за наслідками матершинний бруд, що заполонив всі мовні простори і став її гармонічною частиною. В той же час ми не користуємось власною “Материнською мовою” - мовою, що є душею народу...

Написана книга продовжує книги автора “Русь” та “Багато званих, мало вибраних” і призначена для формування нового світобачення з тим, щоб дати поштовх в розкритті свідомості українців, щоб кожна людина почала думати власною головою і діяти на власний розсуд, а не жила за стереотипами нав’язаними їй ззовні. Людина, що думає власною головою - найстрашніша для всіх, хто паразитує на ній, і задля чого програмується все суспільство зацікавленими структурами ззовні і, навіть, власною владою.

Що таке добро і зло?, чи існує Бог?, в чому сенс людського буття? Ці, та багато інших, але подібних до них вічних питань задає людина собі на протязі життя. Але найчастіше це буває при переході від дитячого до дорослого життя, коли молода людина хоче зрозуміти сама себе і оточуючий Її Всесвіт. Другим періодом повернення тих же питань є вік підбиття підсумків життя. Ті ж самі питання сенсу буття, вартості прожитих років, засіяного і зруйнованого за собою...

В запропонованій читачеві книзі подані відповіді на питання, що задавались авторові протягом кількох років студентами фізико-технічного інституту Дніпропетровського національного університету в процесі читання лекцій з курсу “Екологія космосу”, а ще в більшій мірі учнями аерокосмічної школи при Національному центрі аерокосмічної освіти молоді України. Загальна кількість питань із сфери буття людини і Всесвіту перевищила тисячу, з яких були відібрані, а на думку автора, найважливіші.

Дати вичерпну відповідь на більшу частину подібних вічних питань неможливо в принципі, бо “обмеженим елементно мозком сприйняти, обробити і усвідомити інформацію, що перевищує ємність мозку неможливо”. Тож подані в книзі відповіді хоч і побудовані на підґрунті сучасних уявлень про навколишній Всесвіт, не претендують на незаперечність. Їх призначення в іншому, в тому, щоб розбудити думку і розкрити свідомість, надати перший імпульс у власних пошуках відповідей на вічні питання.

Піддаючи сумніву багато з класичних стереотипів нашої свідомості, водночас слід застерегти читача під поспішних висновків з того чи іншого питання, бо у всякому випадку треба виходити з того, що Всесвіт є єдиною живою розумною системою, в якій людство є лише маленькою складовою частиною. І, в той же час, кожна людина це, “іскра божа”, і кожна людина має жити згідно з морально-етичним кодексом людства, за заповідями Всевишнього. Якщо ж щось у будові Всесвіту, чи людини викликає протест душі чи свідомості – не поспішаймо судити за те Сили Небесні, а тим більше Всевишнього, бо в своїх думках і судженнях виходимо не з божественного, а з людського. Шукаймо пояснення і зрозуміймо, що так, як воно є, так воно і має бути.

“Стукайте – і відкриють, шукайте – і знайдете, просіть – і дано буде”…– говорить Ісус Христос. Непростий і нелегкий шлях пізнання Всесвіту і розуміння Буття власного і вишнього.

На цьому шляху – шляху сходження до Горного, до Вишнього Людство робить лише перші кроки, але як важливо зробити свій перший крок в житті.

В кінці книги подані думки і висловлення різних часів і різних авторів, що допоможуть читачеві в розумінні багатьох хвилюючих його питань.

І Всесвіт, Закони


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   304


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка