Урок основний аспект навчально-виховного процесу. Відвідування й аналіз уроку важлива складова контролю з боку адміністрації школи. Від повсякденного вдосконалення уроку та вдумливого аналізу залежить весь педагогічний процес у школіСкачати 370,25 Kb.
Pdf просмотр
Сторінка1/33
Дата конвертації26.07.2020
Розмір370,25 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   33
11781

1
Аналіз уроку як цілісної складної педагогічної системи
Урок – основний аспект навчально-виховного процесу. Відвідування й аналіз уроку – важлива складова контролю з боку адміністрації школи. Від повсякденного вдосконалення уроку та вдумливого аналізу залежить весь педагогічний процес у школі.

Види аналізу уроку

I.
Короткий оціночний аналіз —
це загальна оцінка навчально-виховної функції уроку, що характеризує рішення освітнього, виховного та розвиваючого
;
завдань і яка дає оцінку їхньої реалізації.
II.
Системний аналіз


це розглядання уроку як єдиної системи з точки зору рішення головного дидактичного завдання й одночасно рішення розвиваючих завдань уроку, забезпечення формування знань, умінь і навичок учнів, засвоєння ними способів навчання.
III.
Повний
— це система аспектних аналізів, що включають оцінку реалізації завдань уроку, зміст і види навчальної діяльності учнів за такими характеристиками, як рівні засвоєння учнями знань і способів розумової діяльності, розвиток учнів, реалізація дидактичних принципів, результативність уроку.

Каталог: oleg


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   33


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка