Умови ефктивності виховної роботи гпд з розвитку пізнавального інтересу та творчихСкачати 141,96 Kb.
Сторінка1/13
Дата конвертації16.04.2019
Розмір141,96 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13Умови ефктивності виховної роботи ГПД з розвитку пізнавального інтересу та творчих

здібностей молодших школярів

Добрий день, шановні колеги! Я Курись Яна Леонідівна, вчитель початкових класів, вчитель – методист СЗШ № 29 м. Кам’янське. Одночасно 20 років працюю зі своїми вихованцями і в групі продовженого дня. Проблему організації виховної роботи в ГПД з розвитку пізнавального інтересу та творчих здібностей молодших школярів вважаю самою актуальною проблемою сьогодення. Чому? – запитаєте ви?

На сучасному етапі освіта спрямована на формування освіченої творчої особистості здатної до адаптації в соціумі, до розкриття своїх умінь і здібностей, до уміння задовольнити особисті потреби. ЇЇ специфіка полягає в нових завданнях, що постають перед школою:


  • Гуманізація освіти

  • Особистісно орієнтований підхід

  • Створення умов для вільного і цілеспрямованого творчого розвитку дитини.

У реалізації цієї системи важлива роль належить групі продовженого дня як одній із провідних форм організації життєдіяльності молодших школярів. Адже останнім часом все більше батьків довіряють розвиток і реалізацію пізнавального й творчого потенціалу своєї дитини школі. І це закономірно. Напружений ритм життя потребує від дорослих повної реалізації та віддачі на роботі, більше часу батьки приділяють кар'єрному зростанню, і все менше часу від батьків отримує дитина.

На кого залишити?

Кому довірити?

Чим її зайняти?

Що робити?

Звісно, школі, її досвідченим вихователям. А тому організація ГПД в школі – одна з провідних форм виховання, навчання і відпочинку учнів. Щороку все більше дітей відвідують ГПД.

Сьогодні ГПД є не лише організацією вільного від уроків часу чи продовженням класно – урочної системи, а головне – вона відіграє суттєву роль у становленні особистості учня, його інтересів, ідеалів, творчого розвитку.


ГПД - це


Каталог: attachments -> article
article -> Мета: ознайомити учнів із визначенням понять «здоров'я», «здоровий спосіб життя»; визначити залежність здоров'я людини від соціальних, кліматичних умов, зовнішніх факторів, впливу шкідливих звичок
article -> Проблема: Активізація розумової і пізнавальної діяльності учнів на уроках математики
article -> Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики
article -> Творча лабораторія роботи з батьками
article -> Батьківські збори "Сімейні цінності та їх значення"
article -> Яким він має бути, випускник ххі сторіччя?


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка