України / Рекомендаційний список літератури із циклу «На допомогу молодому вчителю і майбутньому педагогу»Скачати 333,87 Kb.
Сторінка1/29
Дата конвертації24.03.2020
Розмір333,87 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29


ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Видатні педагоги

України

/ Рекомендаційний список літератури із циклу «На допомогу молодому вчителю і майбутньому педагогу» /

Випуск 4

Харків – 2013ББК 74(4Укр – 4Хар)

В - 42

Видатні педагоги України : рек. список літератури із циклу «На допомогу молодому вчителю і майбутньому педагогу». - Вип. 4. / уклад. Л. А. Бережна ; ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва». – Х., 2013. – 23 с.

Рекомендаційний список літератури «Видатні педагоги України» - це п’ятий випуск циклу «На допомогу молодому вчителю і майбутньому педагогу».

З давніх-давен людство стверджувало думку про необхідність збереження, вивчення та популяризації досягнень історії людства, зокрема історії виховання та освіти. Рекомендаційний список літератури дає уявлення про прогресивні пошуки українських педагогів різних часів, знайомить з ідеями найбільш відомих діячів педагогічної ниви України.

В першому розділі цього інформаційного ресурсу розкривається внесок до скарбниці педагогічних ідей найвідоміших педагогів, діячів культури України, другий розділ знайомить з видатними педагогами Харківщини.

Видання, нажаль, не є вичерпним, тому що містить лише інформацію з фонду Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Список розрахований насамперед на студентів і викладачів. Педагоги, матеріал про яких міститься в даному виданні, можуть слугувати прикладом, бути взірцем, професійним ідеалом для майбутніх учителів.

Список буде корисним також усім, кого цікавлять проблеми вітчизняної освіти і виховання молоді.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка