Угода між Урядом України і Урядом Грецької Республіки про економічне, промислове і науково-технічне співробітництвоСкачати 35,34 Kb.
Дата конвертації20.04.2020
Розмір35,34 Kb.

УГОДА

між Урядом України і Урядом Грецької Республіки про економічне, промислове і науково-технічне співробітництво


ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.07.91

НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 25.07.91

СТРОК ДІЇ: 5 років, надалі автоматично подовжується на наступні річні періоди

Уряд України і Уряд Грецької Республіки,

висловлюючи своє прагнення до подальшого розвитку і зміцнення дружніх відносин, що базуються на принципах рівноправності, взаємної поваги, невтручання у внутрішні справи і взаємної вигоди,

визнаючи важливість всебічного розширення і поглиблення економічного, промислового і науково-технічного співробітництва між двома країнами,

підтверджуючи спільне бажання розширювати взаємні економічні зв'язки на стабільній, довгостроковій основі,

домовились про нижченаведене:


Стаття 1


Сторони будуть сприяти розвитку економічного, промислового і науково-технічного співробітництва між відповідними українськими і грецькими підприємствами, організаціями і фірмами таким чином, щоб воно досягло якомога високого рівня. При цьому Сторони будуть прагнути до гармонійного і, по можливості, збалансованого розвитку економічних, промислових і науково-технічних зв'язків з урахуванням існуючих можливостей і в межах законодавства кожної із країн, а також їх міжнародних зобов'язань.

Стаття 2


Сторони за взаємною згодою будуть визначати пріоритетні галузі розвитку економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

Стаття 3


Співробітництво, передбачене у статті 1 цієї Угоди може зокрема охоплювати такі галузі і сфери економічної діяльності:

металургія;

енергетичне, транспортне і сільськогосподарське машинобудування;

хімічна промисловість;

суднобудування, технічне обслуговування і експлуатація суден;

будівництво, в тому числі транспортне;

сільське господарство;

легка і харчова промисловість;

охорона здоров'я і виробництво медикаментів і медичної техніки;

охорона природного і морського середовища від забруднення;

туризм.

Стаття 4


Співробітництво, передбачене цією Угодою, буде здійснюватися на основі контрактів, що укладатимуться між відповідними українськими і грецькими підприємствами, організаціями і фірмами у відповідності до законодавства кожної із країн та їх міжнародних зобов'язань.

Стаття 5


Розрахунки між українськими і грецькими учасниками зовнішньоекономічних зв'язків будуть здійснюватися у вільно конвертованій валюті із застосуванням поточних світових цін на умовах, що прийняті в практиці світової торгівлі і у відповідності до законодавства кожної із країн.

Стаття 6


Сторони будуть докладати зусиль до розвитку спільного підприємства і з цією метою заохочуватимуть прямі виробничі зв'язки між підприємствами і фірмами, сприятимуть поглибленню співробітництва між ними.

Стаття 7


Сторони будуть сприяти здійсненню інвестицій і забезпечуватимуть їх взаємний захист.

Стаття 8


Сторони будуть створювати сприятливі умови для розвитку науково-технічного співробітництва в напрямках, які відповідають національним пріоритетам обох країн у галузі науки і техніки, в таких формах, як проведення спільних фундаментальних і прикладних досліджень, створення спільних науково-дослідних колективів, продаж і придбання ліцензій і "ноу-хау", спільне впровадження результатів науково-дослідних робіт, наукові обміни.

Стаття 9


Сторони будуть сприяти участі організацій, підприємств і фірм обох країн у міжнародних виставках і ярмарках, співробітництву торгово-промислових палат, контактам ділових людей, обміну економічною, науково-технічною і комерційною інформацією.

Стаття 10


З метою виконання положень цієї Угоди, а також для вироблення відповідних пропозицій і рекомендацій Сторони створять Змішану робочу групу з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва, до якої входитимуть представники обох Сторін.

Робоча група проводитиме свої засідання щонайменше один раз на рік за пропозицією однієї з Сторін по черзі в Україні і в Грецькій Республіці.


Стаття 11


Ця Угода не зачіпає прав і зобов'язань Сторін, що випливають з двосторонніх і багатосторонніх угод, у яких вони беруть участь, а також з їх членства в економічних організаціях.

Стаття 12


Зміни до цієї Угоди або в будь-яку з її статей можуть бути внесені за погодженням між Сторонами.

Стаття 13


Ця Угода набирає чинності у день підписання і буде діяти протягом 5 років. Строк її дії буде автоматично продовжуватися на кожний наступний рік, якщо жодна з Сторін не пізніше ніж за шість місяців до закінчення відповідного періоду не повідомить у письмовій формі другу Сторону про свій намір не продовжувати строк дії Угоди.

Складено у Києві 25 липня 1991 року у двох дійсних примірниках, кожний українською та грецькою мовами, причому обидва тексти мають однакову силу. 

 

За Уряд
України
/підпис/ В. ФОКІН

За Уряд
Грецької Республіки
/підпис/ К. МІЦОТАКІС

 
 
 


 
Каталог: imgsupload


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка