Учителі історіїСторінка1/6
Дата конвертації27.03.2020
Розмір47,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Учителі історіїМодуль № 1. Інтерактивні технології у викладанні історії
Модуль розкриває сутність інтерактивних технологій навчання історії, знайомить з методикою використання схемо-знакової моделі навчання, принципами створення та особливостями використання навчальних презентацій. Обговорюється досвід використання проектного навчання у школах України, сильні та слабкі сторони проектного навчання.

Практична частина модуля передбачає підготовку вчителів до організації та проведення інтегрованих уроків, відпрацювання навичок організації кооперативної форми навчальної діяльності.Модуль № 2. Методичне забезпечення організації та проведення сучасного уроку історії
Модуль знайомить слухачів курсів із сучасними методиками викладання історії в ЗНЗ, досвідом використання інноваційних технологій навчання та виховання школярів засобами історії.

У межах модуля вчителі зможуть набути навичок застосування на уроках різноманітних форм роботи з вивчення навчального матеріалу. Буде відпрацьовано навички підготовки дидактичних матеріалів до уроку, роботи з документальними джерелами, висвітлено принципи проведення нестандартних уроків


Модуль № 3. Використання програмового забезпечення Microsoft Power Point на уроках історії
Теоретична частина модуля розкриває сутність програмового забезпечення Microsoft Power Point.

Практична частина спрямована на розвиток уміння створювати комбіновані зображення: фото, таблиці, тексти. Йтиметься про добір і редагування відеоматеріалів відповідно до теми й завдань уроку.

Буде розглянуто технології та методику створення і використання навчальних презентацій на уроках історії, особливості використання Інтернет-ресурсів.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка