Тема. Звуки[ н ], [н ] позначення їх буквами Н,н. Написання імен з великої букви. Робота з дитячою книгою



Скачати 46,21 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації29.03.2019
Розмір46,21 Kb.
ТипУрок
  1   2   3
УРОК НАВЧАННЯ ГРАМОТИ

В 1 КЛАСІ



Тема. Звуки[ н ], [н ] позначення їх буквами Н,н. Написання імен з великої

букви. Робота з дитячою книгою.



Мета. Ознайомити дітей зі звуками [ н ], [ н] і буквою Н(«ен»),з артикуляцією

цих звуків;продовжувати навчати дітей читати склади різних видів; роз-

вивати вміння робити звуко-буквений та звуко- складовий аналіз слів.

Виховувати бажання прислухатися до порад старших,бути сміливими,

впевненими в собі.

Обладнання.

Каса букв,картки з друкованими великою та малою буквами,«Квіточка-

розчиточка

Зміст уроку

I.Організаційний момент

Пролунав дзвінок-

Починається урок.

Працюватимем старанно,

Щоб почуть наприкінці

Що в нашому першому класі

Діти – просто молодці.

ДЕВІЗ УРОКУ

Правильно читаємо,

Чітко розповідаємо,

Мову свою розвиваємо.

II.Актуалізація опорних знань

1.Артикуляційна зарядка

-Сьогодні до нас на урок завітало багато гостей.



Білочка передала вам ось цю красиву квіточку- розчиточку, яку приберегла для вас ще з літа.А ще ви поласуєте горішками за активну роботу на уроці.

-Квіточка така гарна,що до неї зразу прилетіла бджілка.

-Як вона забриніла? (Дж – дж – дж )

-І вітер дмухнув на квіточку (С-с-с )

-Листочки весело зашелестіли (Ш – ш – ш )

-А ось із хмаринки зараз піде дощик і полиє нашу квіточку .

-Як дощик капає? (Кап – кап – кап )

2. Читання складів

-А що є на пелюсточках квіточки? (Букви )

-Назвіть ці букви. ( а ,о, у, и, і, е )

-Які звуки вони позначають?

-А яка літера вмостилася в серединці квіточки ? (М )

-Ось і прочитаємо склади з нею.

-Які звуки позначає буква «ем»?

-У яких складах треба вимовляти твердий приголосний [ м] ?( ма, мо, му, ми )

-У якому складі м'який приголосний [ м’] (мі )

-Яка буква підказала,що треба вимовляти м’який приголосний звук [м’] ?

(Буква і, яка позначає голосний звук [ і] ).


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка