Тема. Методи і прийоми навчання мови МетаСкачати 433,81 Kb.
Pdf просмотр
Сторінка1/12
Дата конвертації09.10.2019
Розмір433,81 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


Тема. Методи і прийоми навчання мови

Мета:
розкрити специфіку методів навчання мови, основні їх функції, озброїти студентів необхідними знаннями розвивати вміння та навички використовувати ефективні методи і прийоми, враховуючи конкретні умови вивчення мовного матеріалу.
Опорні поняття
методи навчання, прийоми навчання, проблемно- ситуативні завдання, система вправ змови, засоби навчання, навчальна технологія, інтерактивне навчання.
Теоретичний блок

Запитання і завдання для обговорення в аудиторії

1.
Розкрийте систему методів навчання мови на сучасному етапі розвитку лінгводидактики. Назвіть учених-методистів, які намагались обґрунтувати методи навчання мови. Яку науці класифікують методи навчання мови Якими факторами зумовлюється вибір навчального методу Кожний метод реалізує основні функції навчальну, розвивальну, виховну. Поясніть, як ви це розумієте Розкрийте значення дидактичного матеріалу змови, його види і способи використання. У методичній літературі паралельно вживаються терміни проблемне навчання і проблемність у навчанні. Чиє різниця у вживанні цих понять Як впливає на підвищення ефективності кожного з методів навчання мови продумане використання допоміжних засобів У чому актуальність проблемно-ситуативних завдань на уроках мови Розкрийте зв'язок між поняттями методика навчання і технологія навчання.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка