Тема. Культурні цінності родини і їх значення для життя дитини. (1 слайд)Скачати 32,08 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації27.12.2018
Розмір32,08 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9Батьківські збори

Тема. Культурні цінності родини і їх значення для життя дитини. (1 слайд)

Мета: показати батькам значення культурних цінностей у вихованні дітей. Формувати культуру традицій, уміння бачити прекрасне в повсякденному житті. Розвивати в учнів почуття подяки і пошани до батьків, зміцнення дружніх сімейних відносин, об'єднання колективу учнів і батьків. Допомогти батькам зрозуміти своїх дітей, виявляти турботу про психічне здоров'я своєї дитини, краще пізнати один одного, щоб вміти розуміти один одного .(2 слайд)

Форма проведення: родинний практикум «Наш рід добрий на плід»

Обладнання: мультимедійна дошка, фотоколаж “Ми навчаємось, працюємо, відпочиваємо”, роздаткові картки для дітей та батьків, плакати з цитатами, пам'ятка для батьків.

Доброго дня, шановні батьки!

Є різні родини: і багатодітні, і такі в яких тільки один дорослий і одна дитина. Вони можуть відрізнятися за національністю і рівнем освіченості батьків, за їх віком, соціальним статусом і рівнем життя; можуть жити в столиці чи в провінції. Яку ж сім'ю можна вважати кращою для дитини з точки зору психологів? Чого кожен з нас мав право очікувати від своєї сім'ї і своїх батьків - адже всі ми колись були дітьми?
Якщо дитину порівнювати з молодим деревцем, то сім'я - це грунт, на якому воно росте, і той ландшафт, який його формує. Одні ростуть в доглянутому саду, інші - в оранжереї, треті - на мізерної кам'янистому ґрунті, четверті - за високою стіною, п'яті - на семи вітрах. І виростають деревця, звичайно, різні.


Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Прояви девіантної поведінки у підлітків та молоді
downloadcenter -> Назва кафедри
downloadcenter -> Наказ №329 від 13 квітня 2011 року Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р за №566/19304 Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців)
downloadcenter -> Наказ №1222 Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти
downloadcenter -> Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Програм а гуртка виготовлення сувенірів
downloadcenter -> Розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів на уроках початкових класів
downloadcenter -> Наказ №33 Про підсумки вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з біології у 7-11 класах та з екології у 11 класі Гришівської зош і-ііі ступенів у 2013/2014 навчальному році
downloadcenter -> Методичні рекомендації щодо викладання біології та екології у 2018/2019 навчальному році


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка