Тема Бізнес -модель сучасного підприємства: сутність, риси, елементи 1Сторінка1/133
Дата конвертації29.04.2019
Розмір1,05 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   133
Тема 6. Бізнес -модель сучасного підприємства: сутність, риси, елементи

 

 1.  Етапи ефективного управління організацією на базі сучасних інформаційних технологій

2.  Бізнес-модель і її зв'язок із стратегією підприємства.

3.  Бізнес-модель CANVAS (практичний приклад як з нею можуть працювати громадські організації).

 

1.  Етапи ефективного управління організацією на базі сучасних інформаційних технологій

Метою даної теми  є розкриття теоретичних і практичних методичних аспектів побудови системи управління діяльністю підприємства на основі використання сучасних інформаційних технологій.

Процес організації та управління діяльністю підприємства ХХІ ст. на базі сучасних інформаційних технологій здійснюється за допомогою інструментів моделювання. Безперервне удосконалення бізнес-процесів і необхідність забезпечення жорсткої відповідності ІТ–рішень моделям бізнесу привело підприємства до усвідомлення важливості формування комплексних моделей бізнесу, які прийнято називати архітектурою підприємства (Еntеrprisе Arсhitесturе). Бізнес-аналітики стали активно застосовувати інструменти систематизації процесу моделювання з метою визначення набору необхідних моделей для комплексного опису діяльності підприємства, а також методів їхньої побудови.

Першим етапом здійснення процесу управління на базі сучасних інформаційних технологій є визначення бізнес-архітектури підприємства Архітектура підприємства описує компоненти системи та їхні взаємозв’язки; включає принципи розвитку, вдосконалення і підтримки діяльності. Таким чином, вона є самодостатньою і повною динамічною моделлю бізнес-системи. У ролі системи можуть виступати підприємство, холдинг або громадська організація, а також і весь комплекс комп’ютерного устаткування, мереж, системного й прикладного програмного забезпечення, які використовуються на підприємстві ідосить умовно називаються «ІТ». На практиці визначення бізнес-архітектури підприємства пов’язують зі створенням його бізнес-моделі або корпоративної архітектури.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   133


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка