Структурними підрозділами Центру є Відділ методичного менеджменту та навчання Відділ методичного менеджменту та організації навчання та Науково-дослідний відділ освітніх інноваційних технологій Науково-дослідний відділ проблем навчання населення таСкачати 20,66 Kb.
Дата конвертації19.04.2019
Розмір20,66 Kb.

Відділ методичного менеджменту та організації навчанняВідділ методичного менеджменту та організації навчання є структурним підрозділом науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, що здійснює координацію та  організаційно-методичне супроводження діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.
Основними завданнями відділу є:
1. Аналіз стану та перспектив розвитку центрів за напрямком освітньої діяльності.

2. Організаційно-методичне супроводження навчального процесу, що здійснюється центрами.

3. Визначення потреби та організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників центрів.

4. Аналіз інформаційних матеріалів та участь у проведенні моніторингових досліджень якості освітньої діяльності центрів.

5. Надання консультаційних, інформаційно-аналітичних, методичних та інших послуг з питань освітньої діяльності центрів.

6. Організація та проведення семінарів, навчально-методичних зборів, тренінгів, методичних об’єднань, круглих столів, виставок з питань діяльності центрів, а також забезпечення інформаційного супроводу цих заходів.
Науково-дослідний відділ з проблем навчання населення та освітніх інноваційних технологій
Науково-дослідний відділ проблем навчання населення та освітніх інноваційних технологій є структурним підрозділом науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, що здійснює координацію та науково-методичне супроводження діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.
Основними завданнями відділу є:
1. Виконання прикладних наукових досліджень з проблем організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, педагогіки дорослих, впровадження інноваційних освітніх технологій в практику діяльності центрів.

2. Аналіз стану та перспектив розвитку центрів, наукове, методичне та дослідно-експериментальне супроводження їх діяльності.

3. Організація та проведення семінарів, участь у науково-практичних конференціях за напрямками своєї діяльності.

4. Розроблення та впровадження у встановленому порядку нормативних та інструктивно-методичних документів, що регламентують навчальну, методичну та дослідно-експериментальну роботу центрів.

5. Здійснення науково-пошукової та методичної роботи щодо структури, змісту, організаційних форм і методів навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

6. Координація методичної, дослідно-експериментальної роботи центрів та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.7. Науково-методичне супроводження діяльності центрів з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.


Сектор моніторингу та удосконалення освітньої діяльності
Сектор моніторингу та удосконалення освітньої діяльності є структурним підрозділом науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, що створений з метою підвищення якості освітньої діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
Основними завданнями сектору є:
1. Організація проведення тематичних, поточних та періодичних моніторингових досліджень якості освітньої діяльності Центрів.

2. Розробка системи критеріїв, діагностичного інструментарію, показників моніторингу якості освітньої діяльності Центрів.

3. Надання консультаційної та методичної допомоги Центрам з питань діагностики, оцінки та моніторингу якості освітньої діяльності.

4. Інформування про результати усіх видів моніторингових досліджень, оприлюднення результатів через інформаційні ресурси Інституту.

5.Участь (за запрошенням) в моніторингових групах МОН України щодо якості освітньої діяльності навчальних закладів;

6. Організаційно-технічне забезпечення діяльності комісії ДСНС України з атестації педагогічних працівників Центрів.
Каталог: files -> docs
docs -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності
docs -> Наказ №87 Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів освіти Біленьківської сільської 2017-2018 навчальному році
docs -> Методичні рекомендації по проведенню педагогічної практики для студентів iv курсу факультету соціології
docs -> Методичні рекомендації з проведення асистентської практики для студентів і року магістратури факультету соціології
docs -> Виховання здорового способу життя в школярів
docs -> Відповідальність батьків за виховання, навчання та розвиток дітей
docs -> Міністерство екології та природних ресурсів україни
docs -> Напн україни навчальні програми для 5-9 (10) класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей географія
docs -> Пояснювальна записка до робочого навчального плану Новоосинівської загальноосвітньої школи і-іі ступенів
docs -> С. Л. Крук // Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки фахівців за соціономічним профілем : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Хмельницький, 22-23 травня 2011


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка