Стратегіярозвитку спортивних споруд Комітету з фізичного вихованняСкачати 67,21 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації15.10.2019
Розмір67,21 Kb.
  1   2

Проект

СТРАТЕГІЯ

розвитку спортивних споруд Комітету з фізичного виховання

та спорту Міністерства освіти і науки України до 2025 року

І. Загальні положення


Стратегія розвитку спортивних споруд Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Стратегія) на основі результатів аналізу вітчизняного та світового досвіду, сучасного стану спортивних споруд Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Комітет) визначає мету та основні завдання, спрямовані на систематизацію роботи з реалізації державної політики щодо розвитку сфери фізичної культури і спорту, поліпшення стану її матеріально-технічного забезпечення, створення сприятливих умов для зміцнення здоров’я громадян, оздоровчої рухової активності та здорового способу життя.

II. Аналіз сучасного стану


На сьогодні в Комітеті діють 23 спортивні споруди, з них:

  • 17 спортивних споруд обласних відділень (філій) Комітету.

Спортивні споруди, у свою чергу, складаються з 62 окремих приміщень (детальний перелік у додатку 1).

У 2017 році працівниками Комітету було проведено інспекції 14 спортивних споруд Комітету (детальний перелік у додатку 2).

За результатами перевірки було визначено, що більшість спортивних споруд знаходяться в аварійному стані, а саме:


  • відсутність капітального ремонту спортивних споруд протягом 15-25 років;

  • невідповідність міжнародним нормам та стандартам для проведення спортивно-масових заходів;

  • часткова відсутність правовстановлюючих документів на державне майно;

  • скрита оренда;

  • нецільове використання залучених коштів;

  • неефективність роботи існуючих штатів спортивних споруд;

  • незадовільний стан чаш басейнів, спортивних залів;

  • застарілий стан систем теплопостачання та опалення, що призводить до нераціонального використання теплоенергії, яке несе за собою значні фінансові затрати;

  • відсутність інвентарю та обладнання.

Це призводить до неможливості використання спортивних споруд за їх цільовим призначенням.

Таким чином, на сьогодні є необхідність у перегляді підпорядкованості спортивних споруд та визначенні пріоритетних цілей, що дозволять модернізувати їх стан, що відкриє шлях до підвищення ефективності їх використання.

Першим кроком у розвитку спортивної інфраструктури Комітету стала реорганізація існуючої моделі управління спортивними спорудами. Протягом 2017-2018 років припинено юридичну особу Центрального спортивного комплексу, шляхом приєднання ЦСК та його спортивних споруд до Комітету як відокремлені підрозділи (філії).

Другим кроком відбулись зміни в структурі Комітету  створено управління спортивних споруд, яке посилить контроль за використанням державного майна.

Стратегічними напрямками управління є оптимізація роботи спортивних споруд, збільшення надходжень від оренди та надання послуг, участь в державних та міжнародних програмах регіонального розвитку, співпраця з місцевими та обласними державними адміністраціями, залучення приватних інвесторів в межах діючого законодавства.

III. Мета та основні завдання Стратегії


Метою Стратегії є забезпечення повноцінного функціонування спортивних споруд у належному стані для залучення більшої кількості учнів та студентів до занять фізичною культурою та спортом, проведення міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань та інших спортивно-оздоровчих заходів, навчально-тренувальної роботи.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Звіт методичної комісії природничо-математичних дисциплін за 2015-2018 н р
2018 -> Ультури літопис дисертаційних робіт Харківської державної академії фізичної культури До 40-річчя заснування академії та 100-річчя нан україни харків 2018
2018 -> Теорії кооперації та інтеграції
2018 -> Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг"
2018 -> Укладач: Бережна Марія Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Рецензенти
2018 -> Національна академія внутрішніх справ україни
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка