Стратегічний аналіз: навчальний посібникСторінка1/182
Дата конвертації11.10.2019
Розмір3,45 Mb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   182

Стратегічний аналіз: навчальний посібник
М ІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Кафедра обліку і оподаткування

В.Д. Попова, Л.Ф. Маценко


Рекомендовано до друку Вченою радою

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Протокол № 6 від 29.05 2018 р.

ЧЕРНІВЦІ


ЧНУ

2018
Рецензенти:
д.е.н., проф. Н.С. Ситник

Львівський національний університету імені Івана Франкад.е.н., проф.В.К. Євдокименко

ПВНЗ «Буковинський університет»Попова В.Д.  Стратегічний аналіз: навчальний посібник / В.Д. Попова, Л.Ф. Маценко. – Чернівці: ЧНУ, 2018. – 157 с.

У навчальному посібнику розкритотеоретико-методичніаспекти стратегічного аналізу. В контексті розглянутих ключових питань наведено практичні завдання для закріплення матеріалу та поглибленого розуміння основ здійснення стратегічного аналізу в ринкових умовах. Визначено методичні передумови здійснення стратегічного аналізу виходячи з даних бухгалтерського обліку, можливості модифікації облікової системи для забезпечення стратегічного аналізу.

Призначено для студентів, аспірантів, менеджерів, аналітиків, керівників, які цікавляться розвитком стратегічного аналізу та стратегічного управління в Україні та світі.
ВІД АВТОРІВ
Для человека, который не знает, к какой гавани

он направляется, ни один ветер не будет попутным.

 ЛуцийАнней Сенека Младший
Для пересічного українця, науковця чи практика бухгалтерської науки, назва навчального посібника, існування чи потреба в розробленості стратегічного аналізу в сучасних умовах мінливого законодавства, знецінення національної грошової одиниці, непередбачуваності ринкової кон’юктури, можливо і викличе сумнів. Проте, це лише на перший погляд. Будь-який сценарій майбутнього розвитку підприємства, установи повинен бути закладеним сьогодні, в обґрунтованому по суті і формі стратегічному плані, заснованому на реальних можливостях та креативних ідеях, досвідітеоретико-методичних досліджень науковців, досвіді практиків.

Для магістрів, які навчаються за спеціальністю «Облік та оподаткування», вивчення стратегічного аналізу має на меті набуття знань з методики та техніки проведення аналітичних досліджень для обґрунтування стратегічних управлінських рішень, виявлення резервів підвищення ефективності виробництва. Тому основними завданнями дисципліни є вивчення: сутності, напрямків і ролі стратегічного аналізу на підприємстві;методів аналізу виробничої програми, структури капіталу, фінансових результатів і фінансових потреб та інвестицій; набуття вмінь аналізу та оцінювання потенціалу підприємства як чинника стратегії розвитку;ознайомлення з вітчизняним i зарубіжним досвідом застосування стратегічного аналізу.

Головною проблемою, яка визначена для вирішення в даній праці, є трактування відповідності теоретичних розробок у сфері стратегічного аналізу, практичним потребам, що зумовлені розвитком і переходом на новий рівень суспільно-економічних відносин, практичне пояснення використання теоретичних знань.

Положення, викладені у даному посібнику, спрямовані на розвиток економічного мислення в частині проблем, які викликають найбільші сумніви, і примушують замислитись над їх вирішенням.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Звіт методичної комісії природничо-математичних дисциплін за 2015-2018 н р
2018 -> Ультури літопис дисертаційних робіт Харківської державної академії фізичної культури До 40-річчя заснування академії та 100-річчя нан україни харків 2018
2018 -> Теорії кооперації та інтеграції
2018 -> Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг"
2018 -> Укладач: Бережна Марія Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Рецензенти
2018 -> Національна академія внутрішніх справ україни
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   182


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка