Стандартизація та сертифікація інформаційних управляючих системСкачати 273,09 Kb.
Сторінка1/30
Дата конвертації23.03.2020
Розмір273,09 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30

Завдання

на модульну контрольну роботу №2 з дисципліни “Стандартизація та сертифікація інформаційних управляючих систем”


Варіант №1
1. Життєвий цикл (ЖЦ) програмних систем (ПС). Настанови стандарту ISO/IEC12207: Infomation Technology – Software life cycle processes щодо інженерії вимог до ПС. Каскадна та спіральна модель ЖЦ ПС. Характеристика етапу формування вимог до ПС.
2. Користуючись нотацією Джекобсона, розробити вимоги до ПС у вигляді діаграми сценаріїв для наступної проблемної галузі:
Проектна установа ліцензована на розробку архітектурних проектів і складається з декількох відділів. Кожен відділ очолює завідувач і в ньому працюють співробітники на певних посадах. Відділи мають назву та розташовані в певних приміщеннях, де маються телефони. Співробітники працюють в конкретних приміщеннях і мають телефон. Приміщення мають номер, назву, площу, кількість місць. Співробітники виконують проекти, котрі мають номер і назву, дату початку і закінчення, а також керівника. Співробітник може виконувати декілька проектів. Виконані проекти розглядаються та затверджуються Державною архітектурною комісією, котра має голову, членів, адресу, телефон і розглядає та приймає проекти в зазначені терміни.
Завдання

на модульну контрольну роботу №2 з дисципліни “Стандартизація та сертифікація інформаційних управляючих систем”

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка