Спираючись на загальногуманітарну й філологічну ерудицію, підтвердьте кожен із визначених типів своїми прикладамиСкачати 11,65 Kb.
Дата конвертації01.06.2019
Розмір11,65 Kb.
Завдання 1. Спираючись на загальногуманітарну й філологічну ерудицію, підтвердьте кожен із визначених типів своїми прикладами.

1 тип -  Джордано Бруно (горіти будемо, але не зречемося своїх 22 переконань). Приклад : Тарас Григорович Шевченко , поема «О думи мої! О славо злая!» .Слова «Караюсь, мучуся…але не каюсь!». Яскравий приклад того, що людина готова терпіти будь які складнощі в житті, однак все одно залишається при своїй думці.2 тип – Галілей (а все ж таки вона крутиться!). Приклад : Знову ж таки як приклад хочу використати Тараса Шевченка. Це людина, яка все своє життя прожила з любов’ю в серці до своєї Батьківщини. Ніякі життєві перепони та забаганки долі не змогли зламати поета, і він завжди вірив в Україну, вірив в майбутнє України, через що страждав, однак своїх поглядів ніколи не змінював.

3 тип - безликий (ні Богові свічка, ні чортові кочерга). Приклад: відомий радіоведучий та шоумен Анатолій Анатоліч. Для мене він є прикладом даного вислову, оскільки його кар’єра є досить нестабільною, все чим він займається, це недоречне телешоу, яке він безсоромно поцупив у відомого журналіста Юрія Дудя. Невдалі спроби робити провокаційні інтерв’ю, які закінчуються боязню зіпсувати стосунки з людьми, в яких він безпосередньо бере інтерв’ю. Навіщо братися до справи, якщо не можеш довести її до ладу?

4 тип - тип (Сурков – людина порядна: напаскудивши Вам, він не відчуває від цього задоволення). Приклад : Відеоблогер Олексій Дурнєв. Його діяльність базується на висміюванні відомих людей шляхом провокаційних питань. Його відомі проекти «Дурнєв + 1» та «Дурнев портит все» грунтуються на тому, що він задає досить легкі питання, на які далеко не всі люди можуть дати відповідь. Однак його метою є не стільки висміювання, скільки спроба донести до людей, що не всі відомі особистості варті того, щоб їх наслідувати.

5 тип – «люди, які паскудять із насолодою». Приклад : персонаж з відомого мультфільму «Чебурашка и Крокодил Гена» старуха Шапокляк. Образ старої леді, яяка пакостить головним персонажам, і отримує від цього нереальне задоволення.Завдання 2.  За композиційною моделлю Г. Померанца сконструюйте висловлювання на тему: «5 видів студентів».

1 тип – «Відмінники- ботани». Люди, які постійно відвідують заняття. Своєю наполегливою працею досягають високих результатів, дисципліновані. Часто саме серед таких людей обирають старост груп.

2 тип – «Розумники». Люди , які володіють високим інтелектом. Мають досить сильну шкільну базу. З таких студентів виходять досить успішні люди.

3 тип « Середнячки». Люди, які не часто з’являються на парах, однак є досить наполегливими , і досягають високих результатів у навчанні.4 тип «Трудоголіки». Люди, які постійно відвідують заняття, однак в них недостатньо сил та розумових здібностей для того, щоб бути в числі лідерів.

5 тип «Випадкові». Люди, які вступають до ВНЗ не з метою отримання диплому, а з інших причин: хлопці, які намагаються відкосити від армії, люди, які потрапили до університету лише завдяки високому набору на державне навчання.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка