Солонянський районний методичний кабінет кзо «Петриківська неповна середня загальноосвітня школа і – іі ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровськоі області» з досвіду організації проблемного навчання на уроках фізикиСторінка1/12
Дата конвертації11.08.2020
Розмір159 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

КЗО «Петриківська неповна середня загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів Солонянської районної ради

Дніпропетровськоі області»
З досвіду організації проблемного навчання на уроках фізики
Проблемне навчання на уроках фізики
В умовах сучасних вимог до якості навчання, питання про те, як навчати дітей постає з особливою актуальністю. Проаналізувавши всі сучасні інтерактивні методики навчання, можна дійшли висновку, що в основі всіх методик, в тій чи іншій мірі, лежить проблемне навчання.

Кожен вчитель мав змогу відверто сказати, шо коли матеріал вивчають з використанням проблемних ситуацій, то із завданнями підвищеної складності справляються навіть учні середнього рівня знань, тоді як у групі традиційних методик слабші учні з такими завданнями не справлялись. Позитивна сторона проблемного навчання - взаємодія. Учитель сприяє, допомагає у навчальній роботі, а учні — активні учасники процесу навчання. Такий вид навчання розбуджує творчий потенціал, розвиває навички та вміння. Створення проблемної ситуації — один із способів підвищення якості знань.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка