Шляхи підприємницької діяльності на ринку фізичної культури і спортуСкачати 103,88 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації24.03.2020
Розмір103,88 Kb.
  1   2   3

ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА РИНКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Слободчук М.С., к.е.н., доцент
Харківська державна академія фізичної культури
Анотація. Дослідження інтеграційних зв'язків фізичної культури і спорту /ФКС/ з одного боку і підприємницького руху з іншого, вимагає уваги з боку фахівців різних галузей економіки. Автор розглядає спортивний бізнес як соціально значущий і перспективний напрямок в економіці України.

Ключові слова: ринок фізичної культури і спорту, соціальне підприємництво, підприємницька активність, сфера спортивних послуг, комерційні можливості спортивної організації.

Вступ. Розвиток підприємницького руху, як більш ефективної форми господарювання, охоплює всі галузі суспільного виробництва, в тому числі активно впроваджується в сферу фізичної культури і спорту. Сучасний розвиток ринкової економіки в Україні супроводжується нестабільністю розвитку, продовженням кризи, інфляцією, зниженням прибутковості населення, що позначається на зниженні державного фінансування фізичної культури і спорту. Тому, недостатність державного фінансування може бути заповнено за рахунок надання послуг з фізичного розвитку населення з боку комерційного сегмента галузі. Дослідженню розвитку підприємницької діяльності в сфері ФКС приділяють увагу такі автори, як Кузьменко О.О. [1], Жолдак В.І., Лукащук В. [2], Попов О.В. [3], Стадник С.О. [4] та ін.

Господарська діяльність здійснюється під впливом реформ, що відбивається на можливостях ведення бізнесу і на здатності підприємницької спільноти вивчити і пристосуватися до нових ринкових умов. Це вимагає продовження дослідницької роботи з боку вчених зі зміни, вдосконалення та визначення ефективних шляхів ведення бізнесу.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка