Сценарій вистави «святий валентин»Сторінка1/4
Дата конвертації28.03.2020
Розмір52,5 Kb.
ТипСценарій
  1   2   3   4

СЦЕНАРІЙ ВИСТАВИ «СВЯТИЙ ВАЛЕНТИН»

За мотивами старокиївської легенди

Персонажі:

св.Валентин (у монашому вбранні, білому плащі, з німбом), св.Ольга (у княжому вбранні, білому плащі, німбі), кияни – Володимир з приятелями, Ольга з приятельками (у середньовічному міському вбранні), Ангели, Бісики, Історія (різнокольоровий плащ, білий шарф, на грудях годинник, тримає  сумку з літописними сувоями). В останній дії у всіх на грудях – червоні серця.Дія І.

Виходить Історія (зупиняється на сцені збоку), звертається до глядачів:


“Сьогодні день св.Валентина, якого вшановували й ваші пращури, кияни, поряд з іншими європейськими народами. Я нагадаю вам, як починалася в Києві ця традиція. Пам’ять про неї збереглася в старовинних київських родинах. Я, Історія, дарую вам київську легенду про св.Валентина.” Розгортає літопис.   

Дія ІІ.

Вилітають (вибігають) ангелики, бавляться, водять хороводи, серед них виходить св.Ольга і говорить: “Незабаром весна. Як то зустрічатимуть її в моєму рідному краї? Чи гарно господарюють, прибирають свої оселі, чи прикрашають свої душі Богом благословенною любов’ю?”


Ангелики відлітають (відбігають убік).
Св.Ольга: “Але де ж поділися янголята?”
            Ангели повертаються, супроводжуючи святого.
            Св.Ольга: “Вітання св.Валентинові, твоя допомога дуже потрібна скрізь, де живе люд Божий! Ходімо, подивимося, на землю мого кохання”. Відходять разом з янголятами.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка