Розвиток творчого потенціалу студентів з використанням новітніх технологій за допомогою дисципліни «Основи підприємницької і управлінської діяльності» ЗмістСкачати 108,77 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації04.10.2019
Розмір108,77 Kb.
  1   2   3   4   5

Розвиток творчого потенціалу студентів з використанням новітніх технологій за допомогою дисципліни «Основи підприємницької і управлінської діяльності»

Зміст

ВСТУП


І. Поняття творчої діяльності

II. Формування та розвиток творчої діяльності студентів за допомогою дисципліни «Основи підприємницької і управлінської діяльності» з використанням новітніх технологій

Висновок

Список використаної літературиВСТУП

В Україні відбуваються трансформації в усіх сферах суспільного життя. Соціально-економічні і політичні реформи, взаємодія різних культур і господарських систем, конкуренція на ринку праці, грандіозний потік інформації, розвиток науки і техніки вносять суттєві зміни у наше життя, визначають нові пріоритети і цінності людей.

Суспільні перетворення накладають відбиток й на систему вищої освіти, висуваючи нові вимоги до організації та якості підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Нині існує запит на виховання творчої особистості, індивідуальності, здатної на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. Тому важливим завданням професійної підготовки фахівців є розвиток творчого потенціалу студентів, нашого майбутнього.

Був час, коли недбайливе ставлення до справи розцінювалося як проста лінь і для подолання цього ускладнення застосовувався такий же простий і природний засіб примушення, що виступав в різних формах і пустив глибоке коріння в історію людських відносин. Згодом прийшло і розуміння різноманітності впливів на людину, спонукати яку до активної діяльності примітивними понуканням ставало все важче. Вільна і незалежна особистість вимагає іншого підходу.

Місце стимулювання в першій трійці найбільш впливових причин говорить саме за себе.

Потреби, мотиви, стимули - слова-синоніми. Можна довго сперечатися про ієрархію цих понять, місце і роль їх в системі, чим в основному і займаються теоретики, безсумнівно одне стимули спираються на потреби і мотиви, невіддільні від них. Важливо підкреслити, що людина звичайно відчуває одночасну дію різних потреб і мотивів і поступає відповідно до найбільш сильного спонукання. Але може трапитися так, що одночасно діють з однаковою силою різноспрямовані потреби і мотиви, вступаючи між собою у конфлікт. У цих випадках людина постає перед необхідністю вибирати з декількох можливих напрямів той, за яким він буде діяти. Не останню, а можливо, навіть головну роль при цьому відіграють стимули. Ще найважливіше їх значення в конфліктній ситуації, коли з одного боку стоять мотиви, що мають для людини етичне значення (почуття обов'язку, відповідальності), а з іншого боку протилежні потреби, раціонально менш цінні, але емоційно більш привабливі. Зробити вибір, визначитися, ухвалити правильне рішення і діяти в потрібному напрямі допомагають стимули.

Дисципліна «Основи підприємницької і управлінської діяльності» , далі (ОП і УД), за допомогою новітніх технологій розвиває творчий потенціал студентів, допомагає їм мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення, допомагає стати конкурентоспроможними фахівцями.


Каталог: doc -> files -> news -> 596
news -> Урок з елементами інсценування Учитель української мови та літератури Івашиненко Н. А. м. Макіївка
news -> Основи здоров’я
news -> Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики, як засіб підвищення результативності навчання з досвіду роботи Кровіцької Л
news -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
news -> З досвіду роботи
news -> Початкова школа у 2015/2016 навчальному році початкова школа повністю переходить на нові навчальні програми, відповідно четвертокласники продовжують навчання і за новими предметами, такими як: «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика»
news -> Аудіювання автентичних музичних творів на уроках англійської мови в старших класах середньої школи
news -> Батьківські збори «Уроки спілкування»
news -> Тема: Державні символи України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка