Розпорядження від 15 червня 2015 р. №598-р Київ Про затвердження плану заходів щодо вшанування у 2015 році пам’ятіСкачати 80,75 Kb.
Дата конвертації27.01.2020
Розмір80,75 Kb.
ТипРозпорядження


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 червня 2015 р. № 598-р

Київ

Про затвердження плану заходів
щодо вшанування у 2015 році пам’яті
князя Київського Володимира Великого

Затвердити план заходів щодо вшанування у 2015 році пам’яті князя Київського Володимира Великого, що додається.Прем’єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО


розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 15 червня 2015 р. № 598-р

ПЛАН
заходів щодо вшанування у 2015 році пам’яті
князя Київського Володимира Великого

1. Організувати і провести урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого.

Мінкультури, МОН, МЗС, Мінінфраструктури, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Липень.


2. Забезпечити проведення:

урочистого заходу, присвяченого пам’яті князя Київського Володимира Великого, в Національній опері України.

Мінкультури, МОН за участю християнських конфесій.

Липень;


зустрічей з відомими християнськими богословами, засідань за круглим столом, семінарів, інших наукових та просвітницьких заходів, спрямованих на вивчення державотворчої діяльності князя Київського Володимира Великого, впливу його політики на політичний та економічний розвиток середньовічної Європи, зокрема держав Балтійсько-Чорноморського регіону.

Мінкультури, МОН, МЗС, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Протягом року;

уроків, лекцій, бесід і тематичних заходів, спрямованих на висвітлення життя і діяльності князя Київського Володимира Великого, з метою виховання у молоді почуття поваги до духовної спадщини Українського народу.

МОН, Національна академія наук (за згодою), інші заінтересовані центральні та місцеві органи виконавчої влади за участю християнських конфесій.

Протягом року;

Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів і студентів, присвячених життю і діяльності князя Київського Володимира Великого.

МОН, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Протягом року;

тематичних конференцій, книжкових виставок, днів пам’яті та годин читання, присвячених вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого, в бібліотеках, архівах, науково-практичних конференцій на теми “Постать Святого князя Володимира у “Слові про Закон і Благодать” митрополита Іларіона”, присвячених історіософському осмисленню значення Хрещення Русі, та “Хрещення Русі як цивілізаційно-визначальний чинник” в Національному музеї літератури України.

Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Червень — липень;

виставок церковно-богословської та історичної літератури, художніх творів, присвячених історії Руси-України Х—ХI століття, релігійного портрета, церковних реліквій, зокрема тематичної виставки в Національному музеї історії України “Володимир Великий — князь Київський, творець Руси-України”.

Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Протягом року;

художньої експозиції, конкурсу дитячого малюнка, присвяченого історії християнства в Україні.

Мінкультури за участю християнських конфесій.

Червень — липень;

виставок церковних реліквій, що зберігаються у фондах музеїв України, за кордоном.

Мінкультури, МЗС, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.

Протягом року;

Міжнародної наукової конференції, присвяченої життю і діяльності князя Київського Володимира Великого, з подальшим виданням збірника її матеріалів.

МОН, Національна академія наук
(за згодою), Український інститут національної пам’яті за участю християнських конфесій.

Протягом року;

заходів із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого закордонними дипломатичними установами України.

МЗС, Мінкультури за участю християнських конфесій та громадських об’єднань.

Протягом року.

3. Забезпечити:

підготовку та видання наукової біографії князя Київського Володимира Великого.

МОН, Національна академія наук (за згодою), Мінкультури за участю християнських конфесій.

Протягом року;

карбування та введення в обіг в установленому порядку ювілейних монет.

Національний банк (за згодою).

Протягом року;

виготовлення та введення в обіг поштового блока, немаркованого художнього конверта, присвячених життю і діяльності князя Київського Володимира Великого.

Мінінфраструктури.

Протягом року;

видання наукових та науково-популярних праць, присвячених історії християнства в Київській Русі та Україні.

МОН, Національна академія наук (за згодою).

Протягом року.

4. Сприяти:

проведенню релігійними організаціями та громадськими об’єднаннями заходів, присвячених 1000-им роковинам упокоєння князя Київського Володимира Великого — видатного державного та політичного діяча, творця середньовічної європейської держави Руси-України.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Протягом року;

проведенню християнськими церквами та релігійними організаціями урочистих молебнів та інших церковних заходів із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого за участю Президента України, членів Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, представників громадськості, органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу іноземних держав, молоді, зокрема урочистих молебнів біля пам’ятника князю Київського Володимира Великого та у Національному заповіднику “Софія Київська”.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Липень;

організації урочистого покладення квітів до пам’ятника князя Київського Володимира Великого у м. Лондоні та пам’ятних знаків за межами нашої держави, які асоціюються з процесами українського державотворення, проведенню богослужінь в м. Стамбулі (Турецька Республіка) за участю духовенства, Вселенського Патріархату та українських православних церков у діаспорі, залучивши до проведення тематичних урочистих чи пам’ятних заходів представників громадських об’єднань світового українства.

МЗС, Мінкультури, Світовий конгрес українців (за згодою).

Липень;


трансляції державними засобами масової інформації художніх, документальних, телевізійних та науково-популярних фільмів, пов’язаних з життям і діяльністю князя Київського Володимира Великого, а також висвітленню заходів, що проводитимуться у зв’язку із вшануванням пам’яті князя Київського Володимира Великого, популяризації його історичної спадщини.

Держкомтелерадіо, Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації за участю християнських конфесій.Протягом року.

_____________________
Каталог: storage -> app -> imported content -> npa
npa -> Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк"
npa -> Розпорядження від 14 грудня 2016 р. №988-р Київ Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року
npa -> Положення про управління з питань фізичної культури і спорту обласної, Севастопольської, Головне управління з питань фізичної культури і спорту Київської міської державної адміністрації
npa -> Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. №396-р концепція
npa -> Розпорядження від 28 серпня 2013 р. №735-р Київ Про схвалення Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року
npa -> Рішення щодо створення, реорганізації та ліквідації навчальних закладів, утворення освітніх округів повинні прийматися з урахуванням думки громади та спрямовуватися на покращення ситуації в освітній галузі регіону
npa -> Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Кабінет Міністрів України постановляє
npa -> Постанова від 1 лютого 2006 р. №82 Київ Про утворення Міжвідомчої комісії з підтримки Болонського процесу в Україні
npa -> Розпорядження від 30 листопада 2016 р. №1002-р Київ Про схвалення Концепції розвитку системи громадського здоров’я Схвалити Концепцію розвитку системи громадського здоров’я, що додається
npa -> Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. №393-р концепція


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка