Розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 вересня 2012 року м. Заліщики №715 одДата конвертації14.04.2020
Розмір40,5 Kb.
ТипРозпорядження


УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 28 вересня 2012 року м.Заліщики № 715 - од
Про роботу районного центру

соціальних служб для сімї, дітей

та молоді у 2012 році
Розв’язання проблем сімейного неблагополуччя через раннє виявлення, облік, соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, є одним із пріоритетних напрямів діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Починаючи з 2006 року, в Заліщицькому районі виявлено 202 сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. Усі сім’ї проінспектовано і взято під соціальний супровід 148 сімей, в яких виховується 385 дітей. У 54 сім’ях інформація про складні життєві обставини не підтвердилась. Всього по області виявлено 4315 сімей.

У 2012 році виявлено і проінспектовано 24 сім’ї, в яких є 68 дітей. Взято на соціальний супровід 18 сімей, в яких виховується 54 дитини. Знято з супроводу 6 сімей з позитивним результатом.

Більша частина сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, проживає в сільській місцевості. Переважна більшість сімей, охоплених соціальним супроводом, мають офіційно встановлений статус таких, що потребують сторонньої допомоги та опіки з боку держави або складають групу ризику. До них належать: неповні родини, члени яких мають інвалідність, в яких один з батьків був вихованцем інтернатного закладу, з алкогольною залежністю одного з членів родини та з різноманітними внутрішньосімейними конфліктами.

Особливо проблемними є неповні сім’ї вихованців інтернатних закладів через їх непристосованість до самостійного життя, відсутність необхідних життєвих навичок та життя.

Результати обстеження сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, виносяться для розгляду на засідання дорадчого органу при заступнику голови з гуманітарних питань, відповідно до Порядку ведення Державного банку даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. У 2012 році на 7 засіданнях було розглянуто питання 28 сімей.

Враховуючи вищевикладене та з метою надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах:

1. Роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з кризовими сім’ями та з профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі визнати задовільною.

2. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

1) активізувати роботу щодо забезпечення кадрами;

2) спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації вжити заходів щодо збільшення обсягу асигнувань для здійснення соціальної роботи центру;

3) активізувати роботу щодо інформування дітей та молоді щодо попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, зокрема тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності;

4) брати участь спільно з службою у справах дітей, відділом у справах молоді і спорту райдержадміністрації, кримінальною міліцією у справах неповнолітніх РВ УМВСУ в Тернопільській області у проведенні рейдів щодо виявлення неповнолітніх, які перебувають у нічний час без супроводу батьків;

5) підвищити якість надання соціальних послуг, застосовувати нові підходи щодо ранньої профілактики та попередження негативних проявів в молодіжному середовищі, сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію в грудні 2012 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Навольську М.М.
Голова районної державної

адміністрації О.О. БАРЧУК
Каталог: data -> upload -> catalog -> zalishchytska


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка