Рішення вченої ради Запорізького державного медичного університетуСторінка1/22
Дата конвертації10.10.2019
Розмір80,7 Kb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   22

РІШЕННЯ

Вченої ради Запорізького державного медичного університету

від 18 грудня 2018 року
«Про підготовку до ліцензійних іспитів «КРОК»

та виконання Постанови КМУ від 28.03.2018 № 334«Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я»
http://moz.gov.ua/uploads/1/7066-14_08_strategia.pdf

https://bit.ly/2p2cSbS
Заслухавши і обговоривши інформацію проректора з науково-педагогічної роботи проф.Візіра В.А., проректора з НПНР медичного університету доц. Моргунцової С.А. «Про підготовку до ліцензійних іспитів «КРОК» та виконання Постанови КМ України від 28.03.2018 № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» (далі - Постанова КМУ від 28.03.2018 № 334), Вчена рада університету відзначає, що колективом університету реалізується виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та інших нормативно-правових актів МОЗ, МОН України - згідно яких ставляться завдання щодо забезпечення якості освітнього процесу, вибору актуальних форм та засобів навчання та перевірки знань. Проводиться системна робота щодо забезпечення якості навчання у відповідності до вітчизняних та міжнародних стандартів. Запроваджуються нові та розвиваються існуючі форми організації навчання, що сприяє формуванню освітніх та професійних компетентностей, розвитку навичок застосовування знань на практиці.

Планування, реалізація та моніторинг освітнього процесу в університеті загалом та підготовка до ліцензійних іспитів «КРОК», зокрема, здійснюється в системі, згідно чинної нормативно-правової бази, та деталізується наказами і розпорядженнями ректора університету.

У вересні 2018 р. МОЗ України презентовано проект «Стратегії розвитку медичної освіти в Україні» - план комплексних змін, що будуть впроваджуватися протягом 10 наступних років. Даний документ передбачає зміни у системі підготовки фахівців галузі знань «22 Охорона здоров’я на етапах додипломного та післядипломного навчання. Зокрема, у 2019 р. планується провести перший етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту (далі - ЄДКІ) для ІІІ курсів. Наказом МОЗ України від 11.09.2018 р. №1647 «Про затвердження Графіка проведення ЄДКІ для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів ОКР спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у 2019 році» затверджено графік проведення заходів контролю.

Вченою радою ЗДМУ від 21.06.2018 р. затверджено «План пріоритетних заходів ЗДМУ у 2018-2019 н.р. щодо планування, організації та контролю якості освітнього процесу», який містить окремий розділ № 4 - «Удосконалення підготовки до ліцензійних іспитів «КРОК» та інших видів контролю знань». Даним розділом визначено головні питання щодо якісної підготовки до ліцензійних іспитів «КРОК», ЄДКІ та його компонентів, терміни виконання та відповідальних осіб.

З метою організації якісної підготовки до ліцензійних іспитів «КРОК», ЄДКІ та його компонентів проведено ряд заходів, на яких опрацьовано дане питання. Серед зазначених:

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   22


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка