Рекомендаційний список літератури (анотований) для викладачів загальноосвітніх предметівСкачати 150,5 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації12.04.2019
Розмір150,5 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7Рекомендаційний список літератури (анотований) для викладачів загальноосвітніх предметівШановні викладачі !

До Вашої уваги – рекомендаційний список публікацій, який було надруковано в журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» - найпопулярнішому виданні України.

Девіз журналу: «"Найкраще для вас" – освітян України – учителів, керівників навчальних закладів, управлінців, методистів. "Найкраще про вас" – офіційне, професійне й особистісне висвітлювання освітянських проблем і шляхів їх оптимальних рішень».

Це журнал для вчителя – майстра своєї справи чи початківця, мешканця мегаполісу чи сільського регіону, філолога чи математика. Кожний освітянин – читач журналу, небайдужий до своєї професії, отримує своєчасні та необхідні ретельно перевірені матеріали щодо забезпечення своєї повсякденної професійної діяльності.

Рекомендаційний список познайомить Вас із останніми публікаціями учасників «Форуму педагогічних ідей», який ведеться у журналі.

У списку матеріали розташовані у алфавітному порядку та за розділами:

Розділ І: «Методичні розробки з навчальних предметів»;

Розділ 2: «Методика та технологія у роботі викладача»;

Розділ ІІІ: «Позакласні заходи».
Усі представлені у списку роботи опубліковані на веб-сайті видавництва:

http://osvita.ua/publishing/urok/february_2014/


Харків 2014


Розділ І: Методичні розробки з навчальних предметів.


Біологія


  • Білки: будова, властивості. Функції білків / Малюта Ганна Михайлівна, викладач біології та хімії, Макіївське професійно-технічне училище сфери послуг Донецької обл.

Анотація: Методична розробка уроку біології за програмою 10-го класу на заявлену тему у формі дослідження з впровадженням здоров'язберігаю- чих технологій, освітня мета якого — сформувати основні поняття про будову та властивості білка уявлення про здоровий спосіб життя; визначити зв'язок між білковим харчуванням і здоров'ям людини.

  • Будова й функція зубів. Захворювання зубів, профілактика та лікування /Грищенко Світлана Володимирівна, учитель біології, Кростишевська гуманітарна гімназія № 5 Житомирської обл.

Анотація: Розробка уроку в 9-му класі на заявлену тему. Після уроку учні зможуть: пояснити будову зуба у зв'язку з функціями, що виконуються; дати ви-значення тематичним термінам; визначати чинники, що впливають на руйнування зубів; розробляти правила профілактики захворювань зубів; відповідально ставитись до догляду за зубами.

  • Дихання. Будова та функції органів дихання / Павловська Тетяна Петрівна, учитель біології, Нововолинська школа № 4 Волинської обл..

Анотація: Розробка уроку в 9-му класі на заявлену тему, мета якого — розширити, поглибити та систематизувати знання учнів про будову органів дихання, встановити їх зв'язок із функціями, розкрити механізм формування голосу, показати значення газообміну в легенях.

Географія  • Кольорова металургія України / Овдієнко Олена Панасівна, учитель географії, Охтирська школа № 2 Сумської обл..

Анотація: Розробка комбінованого уроку в 9-му класі на заявлену тему, мета якого — вивчити основні райони та центри кольорової металургії України; з'ясувати фактори, що впливають на розміщення підприємств кольорової металургії, особливості сировинної бази кольорової металургії України.
Інформатика

  • Віртуальна екскурсія залами музею інформатики / Заїка Артем Олексійович, викладач, професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженко Сумської області.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> Ю. В. Рібцун // Палітра педагога. 2008. № С. 21-23. Предметно-розвивальне середовище молодша логопедична група для дітей із знм у "ДВ" №6 за цей рік були вміщені методичні рекомендації
2013 -> З досвіду роботи вчителя англійської мови Смоліної О. С
2013 -> Програм а економічного і соціального розвитку Воловецького району на 2017 рік
2013 -> Міністерство освіти і науки україни
2013 -> «Україна незалежна держава. Символи держави: герб, гімн, прапор. Столиця України»
2013 -> Літературна медієвістика як частина сучасної філології має своїм завданням дослідження текстів середньовічного письменства в їхньому історичному і теоретичному зрізах
2013 -> Вступник до аспірантури за спеціалізацією українська мова як іноземна має
2013 -> Вивчення, узагальнення, поширення передового педагогічного досвіду Методичні рекомендації
2013 -> Використання проблемних ситуацій на уроках фізики як ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів
2013 -> Рібцун Ю. В. Організація та проведення у логопедичній групі ігор з правилами / Ю. В. Рібцун // Сучасні проблеми логопедії та реабілітації : матер. І всеукр наук практ конф., 7–8 лютого 2012 р., м. Суми


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка