Реферат з методики виховної роботи на тему: " Педагогічна взаємодія, сутність і принципи. Методи і прийоми виховання"Сторінка1/5
Дата конвертації04.04.2019
Розмір61,5 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5
Міністерство аграрної політики України

Подільський державний аграрно-технічний університет


Реферат з методики виховної роботи на тему:

Педагогічна взаємодія, сутність і принципи. Методи і прийоми виховання”

Виконав студент II курсу I ІП групи

Солтисюк Дмитро Юріївич

Перевірила Лучинська Н.І


Кам’янець-Подільський 2007


План

Вступ


  1. Структура та взаємодія педагогічного процесу виховання

  2. Основні закономірності та принципи виховання

  3. Методи виховання

Висновки

Використана література


Вступ


Природа не творить людини як цілісної особистості, вона лише закладає основи і створює передумови для її формування. Людина — багаторівнева система, особливості якої виявляються у діалектичній взаємодії біологічних і соціальних факторів. Вступаючи в життя через соціальну і трудову діяльність, вона вливається у світ соціального досвіду, який є багатовіковим надбанням людства і стає основною школою становлення її як особистості. Процес діалектичної взаємодії біологічного і соціального, які впливають на формування особистості, вимагає науково обґрунтованої системи виховних впливів.

Виховання — соціальне і педагогічно організований процес формування людини як особистості.

Суспільство як соціальне об'єднання людей може функціонувати і розвиватися лише за цілеспрямованої, систематичної та організованої роботи з виховання кожної особистості. Зупинення цього процесу — катастрофа для суспільства, внаслідок якої людина не змогла б піднятися до рівня особистості. Ще Я.-А. Коменський зауважував, що зневага до виховання є кроком до загибелі людей, сімей, держав і всього світу. Тому виховання з погляду суспільного розвитку є провідною сферою діяльності як окремої людини, так і людської спільноти. Завдяки йому людство забезпечує свою безсмертність у соціальному розвитку.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка