Реферат на тему: " Розвиток індивідуальних здібностей учнів на уроках математики"Скачати 85,85 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації19.04.2019
Розмір85,85 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7
Реферат на тему:

Розвиток індивідуальних здібностей учнівна уроках математики”

ПЛАН

Вступ


1. Поняття індивідуальних здібностей. Основні підходи щодо розвитку індивідуальних здібностей учнів на уроках математики

2. Удосконалення математичного мислення як важлива складова розвитку індивідуальних здібностей на уроках математики

3. Методична система розвитку індивідуальних здібностей учнів на уроках математики

4. Математична обдарованість та подальший її розвиток на уроках математики

Висновки

Список використаної літературиВступ

Шкільний курс математики має забезпечити міцне і свідоме оволодіння системою математичних знань, умінь, які потрібні для загального розвитку учнів, для їх практичної діяльності в умовах сучасного виробництва, для вивчення для достатньо високому рівні споріднених шкільних предметів (фізики, креслення, хімії та ін.) і для продовження освіти.

Під загальним розвитком людини розуміють насамперед знання нею основ наук про природу, суспільство і людське мислення, найважливіших галузей виробництва, мистецтва і т. п.

Школа повинна готувати освідчених людей з широким кругозором, які знали б основи науки, розбиралися в основних галузях виробництва, володіли методами наукового пізнаня.

Для загальної освіти дуже важливо теж ознайомити учнів з науковими методами дослідження, такими, як аналіз, синтез, індукція, дедукція, аналогія тощо. І не лише ознайомити, а й озброїти учнів цими методами, щоб вони могли практично в конкретнихситуаціях аналізувати різні твердження, явища, проблеми, виділяти з них важливіші, систематизувати та класифікувати їх. Вивчення математики в цьому відношенні може дати дуже багато. Взагалі, математика і властивий їй стиль мислення – істотні елементи загальної культури сучасної людини.

Ознайомити учнів з цими елементами культури, дати їм мінімум математичних знань, які потрібно кожній людині, - це завдання покладене на вчителів математики. Одне з найважливіших завдань шкільної математики – розвивати математичне мислення учнів.
 1. Каталог: Files -> downloads
  downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
  downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
  downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
  downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
  downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
  downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
  downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
  downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
  downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
  downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка