Психолого-педагогічні основи розробки освітніх сайтів для навчання інженерів-педагогів постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнямиСторінка1/6
Дата конвертації18.04.2019
Розмір88 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Проблеми інженерно-педагогічної освіти. 2014. № 42-43
УДК 378.147.1:004.9

© Павленко М.П.


ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ОСВІТНІХ САЙТІВ ДЛЯ НАВЧАННЯ ІНЖЕНЕРІВ-ПЕДАГОГІВ
Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями. З метою визначення психолого-педагогічних засад розробки концепції використання сучасного освітнього сайту в навчанні інженерів-педагогів розглянемо особливості сучасної психолого-педагогічної теорії.

Використання освітніх сайтів повинне ґрунтуватися на врахуванні психолого-педагогічних особливостей роботи користувачів у мережі в контексті освітньої діяльності з акцентом на ефективність подання знань для їхнього подальшого освоєння [3]. У цьому випадку виникає потреба у використанні педагогічних та дидактичних принципів і методів для організації ефективної взаємодії користувача (студента) з інформаційним простором освітнього сайту.Аналіз останніх досліджень та публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор. Освітні сайти є складовими освітніх інформаційних технологій. Теоретичні i методичні основи використання інформаційних технологій в освіті висвітлені в дослідженнях В. Бикова, M. Жалдака, В. Клочка, М. Лазарєва, В. Осадчого, Ю. Paмcькoгo та ін. Психолого-педагогічним складовим застосування інформаційних технологій навчання присвячено праці М. Козяр, Ю. Мaшбиця, Н. Мopзe, C. Ceмepiкoва.

Аналіз педагогічної теорії та практики вищих навчальних закладів доводить, що дотепер немає цілісної концепції розробки та використання освітніх сайтів з урахуванням сучасного етапу розвитку науки, потреб сучасного суспільства та вимог щодо підготовки студентів інженерно-педагогічних спеціальностей до практичної діяльності.
Каталог: jspui -> bitstream -> 123456789
123456789 -> Інформаційне суспільство в контексті політичної культури суспільства
123456789 -> Керівництво самостійною роботою студентів під час їх підготовки до практичних занять
123456789 -> Л. О. Рощина, О. О. Захаров
123456789 -> Методичні вказівки для підготовки до заліків та іспитів із дисципліни "Державне управління"
123456789 -> Розкриття сутності поняття «соціально-педагогічна діяльність» у працях вітчизняних та зарубіжних дослідників


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка