Програма вступних фахових випробувань за напрямом підготовкиСкачати 57,68 Kb.
Сторінка1/20
Дата конвертації12.10.2019
Розмір57,68 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова приймальної комісії
______________К.В.Балабанов

ПРОГРАМА

ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
зА НаПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ

6.010101 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»
для АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ НА БАЗІ

ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ

Затверджено:

на засіданні Вченої ради МДУ

Протокол №10 від 23.03.2016 р.

МАРІУПОЛЬ – 2016

Програма співбесіди та письмового фахового іспиту для осіб, що вступають на ОС Бакалавр за напрямом підготовки 6.010101 Дошкільна освіта (денна та заочна форма навчання) на базі диплома молодшого спеціаліста

Укладач:

Щербакова К.Й., кандидати педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти МДУ


Рецензенти:

Мойсеєнко Р.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри практичної психології Маріупольського державного університету

Макаренко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету

Програма співбесіди та письмового фахового іспиту підготовлена для осіб, що вступають на ОС Бакалавр за напрямом підготовки 6.010101 Дошкільна освіта (денна та заочна форма навчання) на базі диплома молодшого спеціаліста. Зміст програми вступних випробувань для зарахування на другий курс визначений на основі базових дисциплін циклу професійно-орієнтованих дисциплін, які складають фундаментальну, загально-професійну підготовку, а саме дошкільної педагогіки з питаннями історії, дитячої психології. Блок питань для зарахування на третій курс складається з циклу професійно-орієнтованих дисциплін, а саме дошкільної педагогіки з методиками.

Програма може бути застосована абітурієнтами, які маю бажання отримати додаткову професійну підготовку на рівні бакалавріату.

ЗМІСТ


Вступ

4

 1. Вимоги до рівня підготовки абітурієнта

6

 1. Порядок проведення фахового випробування

7

 1. Перелік дисциплін та питань, що виносяться на фахове випробування

9

 1. Порядок проведення письмового фахового випробування

14

 1. Перелік дисциплін та питань, що виносяться на фахове випробування

16

 1. Критерії та вимоги до оцінювання вступного фахового випробування

18

 1. Рекомендована література для підготовки до фахового випробування

22

ВСТУП

Програма вступного випробування для зарахування на другий (третій) курс за напрямом підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта» сформована відповідно до чинного державного освітнього стандарту вищої педагогічної освіти, Правил прийому до Маріупольського державного університету у 2016 році.

Програма вступного випробування спрямована на виявлення рівня фахової обізнаності абітурієнтів, що вступають на ІІ (ІІІ) курс ОС Бакалавр напряму підготовки «Дошкільна освіта» на базі диплому молодшого спеціаліста, здобутого за іншою (спорідненою) спеціальністю.

Мета вступного випробування полягає у визначенні рівня загальної культури, ерудованості, обізнаності абітурієнта у питаннях педагогіки і психології дитинства, професійної компетентності і готовності абітурієнта до навчання на педагогічній спеціальності; забезпеченні об’єктивного і якісного відбору претендентів на навчання за програмою бакалавріату з напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта».

Головне завдання вступного випробування – встановлення фактичної відповідності рівня підготовки абітурієнта щодо основних питань з дошкільної педагогіки та дитячої психології.

Реалізація мети вступних випробувань передбачає, що у абітурієнтів, які вже мають диплом молодшого спеціаліста за іншою (спорідненою) спеціальністю:


 • розвинені і задоволені потреби в отриманні фундаментальних знань про сучасні підходи до побудови освітнього процесу на етапі дошкільної освіти, про особливості становлення особистості дошкільника в процесі навчання і виховання;

 • спостерігається володіння основами загальнотеоретичних і частково-дидактичних дисциплін (педагогіки і методик дошкільної освіти, психології та історії дошкільної педагогіки) в обсязі, необхідному для здійснення видів професійної діяльності фахівця, передбачених держстандартом: організаційно-методичної, соціально-педагогічної, виховної, розвиваючої, управлінської;

 • сформовані первинні вміння застосовувати різноманітні прийоми, методи і засоби навчання, що забезпечують рівень підготовки дошкільників, що відповідає вимогам державного освітнього стандарту;

 • наявні особистісні якості, необхідні в роботі вихователя ДНЗ: любов і повага до дітей, розуміння їх запитів та інтересів, вміння будувати спілкування з ними, вимогливість і справедливість, доброзичливість і терпіння.

Зміст програми вступних випробувань для зарахування на другий курс вибудовується на основі базових дисциплін циклу професійно-орієнтованих дисциплін, які складають фундаментальну, загально-професійну підготовку, а саме дошкільна педагогіка з питаннями історії, дитяча психологія.

Блок питань для зарахування на третій курс складається з циклу професійно-орієнтованих дисциплін, а саме дошкільної педагогіки з методиками.
 1. Каталог: progr vstup
  progr vstup -> Програма вступного екзамену зі спеціальності для вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» спеціальності 18010020
  progr vstup -> Програма фахового вступного іспиту в магістратуру за спеціальністю 18010020
  progr vstup -> Програма співбесіди для студентів, що поновлюються або переводяться, вступають для здобуття другої вищої освіти та на паралельне навчання на спеціальності 012 «Дошкільна освіта»
  progr vstup -> Програма фахових вступних випробувань для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка