Програма розвитку кафедри хімії високомолекулярних сполук хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса ШевченкаСторінка1/8
Дата конвертації14.04.2020
Розмір25,5 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8

Програма

розвитку кафедри хімії високомолекулярних сполук

хімічного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка  1. Основні положення.

Програма розвитку кафедри хімії високомолекулярних сполук хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка розроблена у відповідності до Закону «Про вищу освіту» та Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кафедра хімії високомолекулярних сполук – наймолодша на хімічному факультеті. В 1993 році на хімічному факультеті на базі двох споріднених кафедр - хімії мономерів та полімерів та фізичної хімії полімерів і колоїдів було створено нову кафедру за рішенням Вченої Ради Київського університету імені Тараса Шевченка з метою удосконалення навчального процесу при вивченні хімії ВМС та об’єднання полімерної тематики. Споріднені кафедри були засновані майже одночасно – кафедра хімії мономерів та полімерів в 1963 році (на чолі – проф. В.Я. Починок), кафедра фізичної хімії полімерів і колоїдів – в 1965 році (завідуючий – проф. І.О. Усков).

За роки існування цих кафедр було захищено 10 докторських і 72 кандидатські дисертації, підготовлено більше ніж 700 кваліфікованих спеціалістів з хімії мономерів та полімерів і в галузі фіз-хімії полімерів та колоїдів, опубліковано більше ніж 2000 наукових робіт, одержано 105 авторських свідоцтв та патентів.

Головним завданням кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними методами синтезу і дослідження в сфері хімії високомолекулярних сполук.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка