Проект стратегія популяризації державної мови шляхом взаємодії державних органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, через прийняття відповідних управлінських рішень та проведення системних заходівСкачати 140,5 Kb.
Сторінка1/24
Дата конвертації28.12.2018
Розмір140,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24

Проект


СТРАТЕГІЯ

популяризації державної мови

шляхом взаємодії державних органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, через прийняття відповідних управлінських рішень та проведення системних заходів
I. Загальні положення

Стратегія популяризації державної мови шляхом взаємодії державних органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, через прийняття відповідних управлінських рішень та проведення системних заходів (далі – Стратегія) визначає мету, стратегічні напрями та основні завдання, на виконання яких має бути спрямована реалізація державної політики у сфері популяризації державної мови.

Розроблення Стратегії зумовлено необхідністю кардинальних змін, спрямованих на підвищення популярності та конкурентоспроможності державної мови в Україні та світі.

Стратегія конкретизує основні шляхи популяризації державної мови.

В основу Стратегії покладено результати дослідження сучасного стану державної мови, проведеного державними та недержавними інституціями та незалежними експертами, враховано пропозиції, отримані від центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, експертів. Вперше сформульовано завдання на довгострокову перспективу та визначено необхідні першочергові кроки щодо їх виконання.


Каталог: document -> 245285471
document -> Підготовка майбутнього вчителя інформатики до організації навчального діалогу в системі „педагог – комп’ютер ‑ учитель”: стан проблеми постановка проблеми
document -> Педагогіка
document -> І. Ф. Аршава, О. О. Назаренко посібник до вивчення курсу «психологія важковиховуваних дітей» Дніпропетровськ рвв дну
document -> Робоча навчальна програма
document -> Анотація вибіркової навчальної дисципліни
document -> Завдання для самостійної роботи студентів груп дс-13-1, дс-13-2, дс-13-3 груп з вибіркового курсу Психологічні проблеми батьківсько-дитячих стосунків (практикум)
document -> Зміст і сучасні провідні напрями родинного виховання лекція вступ
document -> Підвищення рівня педагогічної освіти батьків
document -> Сучасні тенденціі розвитку вищої освіти за кордоном


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка