Проект науково – методична проблема школи як координатор методичної роботи педагогічного колективуСкачати 88,41 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації12.04.2019
Розмір88,41 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Безіменська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Новоазовської районної ради Донецької області

ПРОЕКТ

Науково – методична проблема школи як координатор методичної роботи педагогічного колективу.

Підготувала

заступник директора з НВР,

вчитель вищої категорії,

Василенко Марина Олексіївна

2014
Зміст
І. Вступ.

ІІ. Мета проекту

ІІІ. Учасники проекту

IV. Методична проблема

V. Завдання проекту

VI. Характеристика проекту

VII. Термін реалізації проекту

VIII. Прогнозований результат

IX. План реалізації проекту

X. Очікувані результати

XI. Висновки

XII. Література

Вступ

Удосконалення навчально-виховного процесу в Безіменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пов’язане з необхідністю модернізації внутрішньошкільної науково-методичної роботи, її вдосконалення на інноваційній основі, залучення педагогів у творчу діяльність та дослідно-експериментальну роботу і формування в них нових підходів до організації науково-методичної роботи, нового розуміння педагогічної творчості.

Дослідницько-експериментальну діяльність педагога необхідно розглядати як форму педагогічної творчості – з одного боку, та як умову позитивного розвитку шкільної навчально-виховної системи – з іншого.

Чинна система внутрішньошкільної науково-методичної роботи відіграє важливу роль у розвитку сучасної загальноосвітньої школи.

Тривалий час вона відповідала вимогам школи: педагогічні кадри були озброєні необхідними знаннями, вміннями; сприяла піднесенню їх наукового рівня та професійної майстерності.

Однак, як у змістовному, так і в організаційному плані, внутрішньошкільна науково-методична робота нині не забезпечує повною мірою подолання суперечностей між рівнем знань та вмінь педагогів і вимогами суспільства.

Отже, задля підвищення ефективності шкільної освіти, потрібно розглядати необхідність удосконалення науково – методичної роботи через призму моделі психолого-педагогічної компетенції вчителя у двох блоках: блоку знань та блоку умінь. При цьому, на підставі оцінки та самооцінки діяльності вчителя визначати нові методичні проблеми, що загалом створює певну циклічність та цілісність роботи всього педагогічного колективу школи.

Мета проекту:

Удосконалення науково-методичної роботи в школі - важлива складова успішної роботи школи. Головною метою є необхідність розглядати її лише у зв’язку зі змінами та динамікою головних результатів усього процесу в школі, а також із позитивними змінами в рівні цих показників протягом обраного періоду вивчення узагальнення перспективного педагогічного досвіду для конкретного вчителя.Каталог: tbkp
tbkp -> Що ми в цім світі без любові…
tbkp -> З досвіду роботи районної творчої групи
tbkp -> Орієнтовно перспективне планування
tbkp -> Ігрові технології навчання на уроках української мови та літератури
tbkp -> Рішення іх сесії Сторожинецької районної ради vii скликання від
tbkp -> Мурованокуриловецький дошкільний навчальний заклад ясла-садок №2 «Сонечко» Організація ігрової діяльності в дошкільних навчальних закладах
tbkp -> У чому полягає педагогічна доцільність колективних творчих справ (ктс) у системі виховної роботи класного керівника
tbkp -> Неуспішність учнів і шляхи її подолання
tbkp -> Технології інтерактивного навчання


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка