Про затвердження змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради Запорізької області, затвердженого рішенням vі сесії Оріхівської міської ради від 23 листопада 2017 року №76Скачати 367,65 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації06.10.2019
Розмір367,65 Kb.
ТипРішення
  1   2У К Р А Ї Н А

ОРІХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯРІШЕННЯ
25.07.2019 № 15
Про затвердження змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради Запорізької області, затвердженого рішенням VІ сесії Оріхівської міської ради від 23 листопада 2017 року № 76.

З метою запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціального захисту населення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 43 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», вимогами статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та статті 62 Кодексу цивільного захисту України, у зв’язку з внесенням змін до Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 573, Оріхівська міська радаВИРІШИЛА:

  1. Затвердити зміни до Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради Запорізької області виклавши в новій редакції згідно з додатком 1

  2. Директору комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради Запорізької області здійснити всі необхідні заходи щодо державної реєстрації нової редакції положення підприємства, відповідно до вимог діючого законодавства України.

  3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійним комісіям з питань законності, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та згуртованості.

Міський голова С. ГЕРАСИМЕНКО

Проект рішення підготовлений
Директор КУ «ЦНСП» Оріхівської міської ради Л.М. Жбанкова
Аркуш погодження додається.

Додаток до рішення міської радивід 25.07.2019 № 15


Каталог: dataset
dataset -> Зареєстровано
dataset -> Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
dataset -> Розпорядження голови обласної державної адміністрації 06 лютого 2019 року №55 Положення про Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
dataset -> Ззатверджую
dataset -> Положення про методичну роботу в днз «Меденицький професійний ліцей» Загальні положення
dataset -> Сумська обласна державна адміністрація
dataset -> Електронна пошта держмитслужби україни
dataset -> Заступнику голови обласної
dataset -> Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради від. 03. 2016 №


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка